Autoshkolla Kosovë - Testet online

798
Contains Ads

Autoshkolla ju mundëson që përmes testeve, pyetjve, literaturës dhe kuizeve të ndryshime në mënyrë shumë të lehtë dhe të shpejtë të përgaditeni për pjesën teorike për marrjen e patent shoferit.

Testet:
Përmes testeve me pyetje të ndryshme si do të keni shumë të lehtë përgaditjen e Testit Final.

Pyetjet:
Mangësit që mund ti keni në ndonjërën nga kategoritë e pyetjeve mund ti përmirësoni këtu, ku pyetjet janë të ndara në kategori si:
- Situatat ne trafik,
- Shenjat e trafikut
- Semaforët
- Personi i autorizuar
- Shenjat(shënimet) rrugore,
- Rregullat e trafikut dhe sigurisë
- Kryqëzimet
- Dhe, faktorët që ndikojnë në ngasje, Eko-ngasja.

Literatura:
Mësoni komplet literaturën e nevojshme e cila ju duhet për të arritur rezultate maksimale, ku janë të përfshira:
- Nocionet,
- Shenjat e trafikut (Sinjalizimi vertikal dhe Sinjalizimi horizontal),
- Shenjat e personave të autorizuar,
- Rregullat e trafikut rrugor,
- Ilustrimet
- Dhe, Shenjat e tabelës së instrumenteve.

Kuizet:
Luaj & Mëso është veqori unike e Autoshkolla e përbërë prej pyetjeve të ndryshme nga testet, e cila ju mundëson ti përvetësoni njohurit për rregullat e përgjithshme të trafikut rrugor.
Read more
Collapse
5.0
798 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Përmirësime dhe rregullime të ndryshme në përvojën e përdoruesit.

Për ne janë shumë të rëndësishme sygjerimet e juaja andaj na shkruani në hello@tenton.co
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 17, 2021
Size
Varies with device
Installs
100,000+
Current Version
Varies with device
Requires Android
Varies with device
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
TENTON
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.