MetropolCard

3.5
4.84K reviews
500K+
Downloads
Content rating
Teen
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Metropal Corporate Services Inc., which allows first online pre-paid employees non-wage staff appropriation for spending their budgets in different sectors to be managed through a single card and is a company operating in this regard. wallet with multiple applications you can keep track of balances and transaction management.
Updated on
Mar 26, 2024

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
This app may share these data types with third parties
Location, Messages and 2 others
This app may collect these data types
Personal info and Messages
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

Ratings and reviews

3.5
4.83K reviews
Dogan Doganay
September 30, 2020
Worse than the worst
4 people found this review helpful
Did you find this helpful?
MetropolCard
December 8, 2020
Where are you having trouble ?You can e-mail about the subject. destek@metropolcard.com
In vital Res
March 25, 2024
Muhtemelen şimdiye kadarki en kullanıcı dostu olmayan uygulama ve şirket. Kartın kendisi bile kullanışlı değil çünkü Metropol kart okuma makinesi, tüccarın kasasında zamanın %99'u çalışmıyor. Başkalarının önünde aşağılanmayı önlemek için kredi kartınızı kullanmaktan başka seçeneğiniz yok. Kasiyere bir cüzdan kullanmasını söylerseniz başka bir cüzdan kullanacaktır, makbuz basılana kadar bunu bilmenin yolu yoktur. En sinir bozucu şey çevrimiçi ödeme yapamamanızdır. Fakir gibi hissediyorum
3 people found this review helpful
Did you find this helpful?
MetropolCard
June 26, 2023
Merhaba, şikayetinizi detaylı inceleyebilmemiz için kişisel bilgilerinize de ihtiyaç duymaktayız. Şikayetinizi sosyal medya kanallarımızdan özel mesaj aracılığıyla, 444 9 283 numaralı çağrı merkezimizle ya da destek@metropolcard.com üzerinden iletmeniz durumunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi günler dileriz.
Can Kanbay
January 10, 2024
Her güncellemede tekrar login istiyor. Böyle saçma iş mi olur? Uygulamanin tek islevi bakiye göstermek ve QR kod ile odeme yapabilmek.
3 people found this review helpful
Did you find this helpful?
MetropolCard
January 12, 2024
Merhaba, talebinizi detaylı inceleyebilmemiz için kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymaktayız. Talebinizi sosyal medya kanallarımızda özel mesaj aracılığıyla, 444 9 283 numaralı çağrı merkezimizle ya da destek@metropolcard.com üzerinden iletmeniz durumunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi günler dileriz.

What's new

* Bildirim geliştirmesi yapılmıştır.
* Keşfet kısmında düzenleme yapılmıştır.
* QR Kod Oluştur geliştirmesi yapılmıştır.
* Bakiye Transferi işleminde uyarısı yazısı gösterilmiştir.

App support