A2 CNN | Përtej lajmit...

Contains Ads

Për të marrë lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Ballkani dhe Bota shkarkoni aplikacionin e A2 CNN. Do të gjeni raportime, intervista, speciale, të ftuar në studio, foto dhe video ekskluzive të përgatitura nga gazetarët dhe reporterët tanë.

Mund të ndiqni edicionet informative, si Ditari dhe A2 Sot, por edhe emisionet e A2 CNN, “Dita Jonë”, “A2 Business”, “A2 Business Week” dhe “I Ftuari”.

- - -

A2 është një kanal informativ në një partneritet ekskluziv me CNN, me seli dhe qendër kryesore të prodhimit në Tiranë.
A2 CNN mbështetet nga njësi informative të vendosura në qytete të tjera në Shqipëri dhe në rajon. Stacioni i ri televiziv, A2 CNN, ka si qëllim rritjen e standardeve të prodhimit dhe shpërndarjes së lajmeve, për të ndryshuar realitetin mediatik në Shqipëri, duke ofruar një burim informacioni të shpejtë, të thelluar, të saktë dhe të besueshëm.

A2 CNN, do të përdorë teknologjinë më moderne në fushën e medias dhe do të bazohet në ekspertizën botërore të CNN për trajnimin dhe zhvillimin e stafit profesional. Si një degë ekskluzive e CNN, A2 do të plotësojë programin e vet origjinal me përfshirjen e programeve të zgjedhura të CNN dhe lajmeve të përkthyera në gjuhën shqipe.
Read more
Collapse
5.0
12 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

A2 CNN
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 5, 2019
Size
15M
Installs
100+
Current Version
1.1.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
A2 CNN
Developer
G2 Media Sh.p.k Rruga Papa Gjon Pali II, NR. 12 ABA Business Center Kati 10, Z. 1006 Tiranë, Shqiperi
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.