TERAZ.SK

Contains ads
3.3
924 reviews
50K+
Downloads
Content rating
Everyone 10+
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Spravodajstvo Tlačovej agentúry Slovenskej republiky (TASR) zo spravodajského portálu www.teraz.sk. Aplikácia TERAZ prináša aktuálne správy a noviny z oblastí Slovensko, Regióny, Zahraničie, Ekonomika, Šport či Kultúra a umenie. Do aplikácie sme pripravili aj aktuálne fotografie TASR a zahraničných spravodajských agentúr aktuálnych udalostí. Používatelia sa môžu ľahko presúvať z jednej strany na druhú prostredníctvom pohybu prstu do strany. Aplikácia prináša rýchle, objektívne a nezávislé slovenské spravodajstvo priamo z tlačovej agentúry. V ľubovoľný čas tak budete vedieť, čo sa práve TERAZ deje, čo sme na Slovensku zažili.
Updated on
Aug 30, 2023

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection
Data is encrypted in transit
Data can’t be deleted

Ratings and reviews

4.5
824 reviews
A Google user
September 14, 2019
14.09.2019 - network error.
1 person found this review helpful
Did you find this helpful?
A Google user
December 3, 2019
Pekne, prehladne ale chybaju mi tam bookmarks.
1 person found this review helpful
Did you find this helpful?
A Google user
April 12, 2018
Ak sa appku rozhodnete neudrziavat, je slusne ju stiahnut, inak je kazde spustenie len frustraciou pre uzivatela. TERAZ byval slusnym rychlym prehladnym news enginom; kategorie, upozornenia a pod. su nepotrbne hovadiny, resp. nice to have-s. Stale viac vsak klesa zakladna funkcnost - appka stale castejsie mrzne, pada. Cele nanic. Skoda.
3 people found this review helpful
Did you find this helpful?