10K+
Downloads
Content rating
Teen
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Essen kalitesi bu uygulama ile cebinize giriyor.

EssenJet Sanal Market Mobil ile ister evinize, ister işinize, ister sevdiklerinize sipariş teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Kendiniz seçmişsiniz gibi her şeyin en güzelini, en tazesini seçen essenjet.com personeli, özel soğutmalı araçlarıyla en hassas ürünleri bile büyük bir özenle kapınıza getiriyor.Haftanın 7 günü 10.30 - 21.30 saatleri arasında araçlarımızla özenle teslim ediyoruz.

Essen Alışveriş Merkezi olarak siz değerli Sakarya halkına uygun ve kaliteli ürünleri sunmak için
var gücümüzle çalışmaktayız.

Yüzlerce indirim fırsatının yer aldığı kampanyalı ürünler kataloğu her hafta uygulamamızda yayınlanmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile kaliteli ürünleri indirimli fiyat seçenekleri ile ister evinize, ister işinize, ister sevdiklerinize sipariş teslim edilmesini sağlıyoruz.

Jet Teslimat Gelsin seçeneğiyle acil ihtiyaçlarınızı dakikalar içerisinde getiren Essen JET ile yemekleriniz ocakta yarım kalmıyor.

Ödemelerinizi güvenle ister online, ister kapıda nakit veya kredi kredi ile yapabilirsiniz.


Essen Alışveriş Merkezi olarak Unlu Mamulleri reyonumuzda zengin ürün çeşidi, tazeliği ve uygun fiyatları göz önüne alınarak ürünlerimiz en iyi hizmet kalitesi ile sizlere sunulmaktadır. Ekmek çeşitliliği, yaş pasta, kuru pasta, galeta, mantı, baklava gibi farklı ürün çeşitliliği ile değişik damak tatlarına hitap etmektedir.

Meyve ve sebze reyonlarında satışa sunulan ürünlerimiz uzman çalışanlarımız tarafından günlük olarak meyve-sebze halinden ürünlerin en iyisi seçilerek mağazalarımıza uygun koşullar altında ulaştırılır. Ürünlerimiz çeşidine göre ayıklanır,doğranır,paketlenir ve raflarda en temiz,en düzenli haliyle yerlerini alırlar.

Güvenilir firmalardan karkas halde alınan dana ve kuzu etleri,mal kabulünden, kesimine, mikrobiyolojik ve kimyasal analizleri bağımsız laboratuvarlarda yaptırılmaktadır. İşlenen et ürünleri hijyenik şartlarda, soğuk zincir korunarak, denetim altında mağazalarımıza sevk edilmektedir

Süt ürünleri reyonlarında yer alan ürünler tazelik, çeşitlilik ve uygun fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Müşteri istekleri göz önüne alınarak çeşitlilik sürekli güncellenmekte ve geliştirilmektedir.

Açık peynir çeşitlerimizin her birini farklı damak tatlarına hitap edecek şekilde tedarik edip, ileri teknolojiyle donatılmış soğuk hava depolarımızda saklayıp, satışa hazır hale getiriyoruz. Uzman personelimiz tarafından reyonlarda sunulan ürünler, çeşitliliği, kaliteyi, uygun fiyatla birleştirmektedir. Müşterilerimizin istediği çeşitleri bulundurmak amacıyla çeşitlilik sürekli güncellenmekte ve geliştirilmektedir.

İçecek reyonlarımızda ürün çeşitliliğini raflarımızda uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Ürünlerimiz müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan ve her kategoride her dönem yapmış olduğumuz kampanyalarla desteklenmektedir.
Updated on
Jun 11, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available