Wellness+ Community

Wellness+ është një platform e cila ju vë në dispozicion një numër të madh mjetesh për të menaxhuar bizneset e tipit palestër ose klub fitness-i dhe në të njëjtën kohë ju ofron mundësinë të krijoni dhe mirëmbani komunitetin tuaj të klientëve.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Publikimi i Kalendarit.
Permiresime ne nderfaqen grafike dhe ne funksionimin e pergjithshem.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 22, 2021
Size
9.2M
Installs
50+
Current Version
1.3.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
ALBCode
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.