Meso Frengjisht

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to French (France)

Mëso Frangjisht është aplikacion falas për mësimin e gjuhës frënge.
Përmbanë fjalë bazike nga kategori të ndryshme si: fjalë të jetës së përditshme, në shtëpi, në punë, në shkollë, në spital, etj.
Teste dhe disa pyetje të ndryshme në form të bisedës.
Meso Frangjisht është aplikacion falas për mësimin e gjuhës frënge.
Përmbanë fjalë bazike nga të ndryshme if kategori: fjalë të discarded if përditshme, në shtëpi, në Pune, në shkollë, në spital, and j.
Teste dhe disa pyetje ndryshme të në të bisedës form.
Read more
Collapse
4.6
250 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
March 11, 2019
Size
56M
Installs
50,000+
Current Version
2.6.0
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Alb Coding
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.