Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Na jednom mieste aktuality, udalosti, informácie z obecného úradu, počasie, história, farské oznamy, fotogaléria, kalendár zberu odpadu, zasielanie dôležitých notifikácií a všetky ostatné informácie pre občana.
Usilovne pre Vás pripravujeme ďalšie funkcie a vylepšenia.

Zdrojom obecných informácií je oficiálna web stránka obce hatne.sk
In one place news, events, information from the municipal office, weather, history, parish announcements, photo gallery, calendar of waste collection, sending important notifications and all other information for the citizen.
We are working hard to prepare additional features and improvements for you.

The source of general information is the official website of the municipality hatne.sk
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Rozšírenie a zlepšenie zobrazovania dokumentov z článkov a stránok, ktoré obsahujú napr. PDF dokument. Príspevky je možné filtrovať aj cez podkategórie. Aplikácia prispôsobená najnovšej legislatíve o ochrane osobných údajov. Pridaná interakcia s elementami v článkoch a na stránkach. Oprava nezobrazovaní niektorých upozornení. Oprava zobrazovania zberu odpadu, ktorý sa už správne otvára priamo v aplikácií. Zoznam všetkých zmien, opráv a pridaných funkcionalít nájdete na stránke webu obce.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 20, 2022
Size
27M
Installs
50+
Current Version
1.8.0
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Alphabet partner s.r.o.
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.