Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Na jednom mieste aktuality, udalosti, informácie z obecného úradu, počasie, farské oznamy, zasielanie dôležitých upozornení a všetky ostatné informácie pre občana.

Aplikácia je ukážkou fiktívnej obce na Slovensku. Reflektuje web stránku, teda všetok obsah pridaný na web stránke je možné zobrazovať v aplikácií. Dlaždice na úvodnej obrazovke sú plne prispôsobiteľné a obec sa môže rozhodnúť aké potrebuje. Po dohodne možnosť pridania aj špeciálnej dlaždice (modulu) pre potreby obce.

Postupne pridávame nové funkcionality.
In one place, news, events, information from the municipal office, weather, parish announcements, sending important notifications and all other information for the citizen.

The application is an example of a fictional village in Slovakia . It reflects the web page, so all content added to the web page can be displayed in the application. The tiles on the home screen are fully customizable and the community can decide what it needs. After agreement, the possibility of adding a special tile (module) for the needs of the municipality.

We are gradually adding new functionalities.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Pridaná informácia o vydavateľovi správ.
Zoznam všetkých zmien, opráv a pridaných funkcionalít nájdete na stránke webu obce.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 5, 2021
Size
18M
Installs
10+
Current Version
1.5.1
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Alphabet partner s.r.o.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.