Konhaber

10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Anadolu Medya Grup (ANMEG) bünyesinde kurulan Türkiye’nin internet gazetesi konhaber.com 06.06.2006 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. ‘Türkiye’nin İnternet Gazetesi’ sloganıyla yayın hayatına hızlı bir giriş yapan konhaber.com, kısa sürede Konya’da ve tüm Türkiye’de büyük bir ilgi toplamış, etkinlik ve takip edilirlik bakımından sektöründe ön sıralara yükselmiştir


Konhaber.com 24 saat güncel olması ve haberin yaşandığı dakikadan hemen sonrasında sitede yer alması bakımından en fazla takip edilen haber portalları arasındadır. Birçok internet kullanıcısının bilgisayarında açılış sayfası www.konhaber.com’ dur. Özellikle AB ülkelerindeki gurbetçi vatandaşlar da siteye büyük ilgi göstermektedir. Bu durum haberlere yapılan yorumlarda da görülebilmektedir.


Konyalılar haber alma ihtiyaçlarını konhaber.com’dan karşılamaktadır. Özellikle Konya ile ilgili haber almak istediklerinde akla gelen ilk adres konhaber.com olmaktadır. KONTV haber merkezinden doğan ve buradan beslenen konhaber.com, anında habercilik ile kentte büyük bir açığı kapatmıştır.

Sitede güncel, ekonomi, spor, dünya, yaşam, kültür-sanat, eğitim, ropörtaj, sağlık, yazı dizisi ve video haber başlıkları altında haber ve yorum verilmektedir. Güncel asayiş olaylarının yanısıra, siyasette yaşanan gelişmeler, hayata dair dikkat çeken konular, ekonomik veriler, başta Torku Konyaspor olmak üzere spor kulüplerindeki son dakika haberleri konhaber.com’da yer almaktadır. Ayrıca güçlük kalemlerin güncel meselelerle ilgili yorumlarına aktarılmaktadır.
Updated on
Jan 13, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Sistem güncellendi