Happy Loyalty Program

HaPPy Card është programi më inovativ i besnikërisë në Shqipëri i krijuar për të shpërblyer besnikërinë e anëtarëve kundrejt kompanive lider dhe markave më të mëdha si Spar, Neptun, Jumbo, Smart Point dhe Fashion Group. Kompani të tjera të mirënjohura pritet të bashkohen në të ardhmen.
Programi ofron eksperiencën më të mirë të blerjeve në mënyrën më të thjeshtë dhe është i bazuar në blerjet e anëtarëve duke kombinuar markat e mësipërme në një skemë të vetme me qëllim kryesor, atë të shpërblimit të anëtarëve.
Si një klient besnik, ju përfitoni pikë për çdo blerje në të gjitha dyqanet e kompanive partnere duke shijuar zbritjet e drejtpërdrejta dhe ofertat speciale që ju ndihmojnë për t’i shfrytëzuar ato pikë në blerjet e ardhshme.


HaPPy Card is Albania's most innovative loyalty program designed to reward its member’s loyalty towards leading companies and major brands such as Spar, Neptun, Jumbo, Smart Point and Fashion Group. Other well-known companies are expected to join in the future.
The program offers the best shopping experience in the simplest way and it is based on member purchases by combining the above brands into a single scheme with the primary purpose, that of the members rewarding.
As a loyal customer, you collect points for every purchase in all partner company stores while enjoying direct discounts and special offers that help you utilize those points in future purchases.
Read more
Collapse
5.0
20 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Aplikacioni ju mundëson të përditësoheni me pikët tuaja, të informoheni për ofertat, përfitimet, kuponat, dhe dyqanet më të afërta për blerjen tuaj të rradhës.

The app enables you to keep up-to-date with your points, to find out about offers, benefits, coupons, and the nearest stores for your next purchase.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 27, 2019
Size
38M
Installs
500+
Current Version
0.0.1
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Onsolutions
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.