ASGAR SECURITY

100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

ТОВ «АСГАР» працює на ринку України з 2009 року. Компанія зарекомендувала себе на ринку охоронних послуг, як стабільний та надійний партнер. У своїй діяльності орієнтуються на потреби клієнта та завжди намагаються надати послугу гідної якості.
Компанія «АСГАР» застосовує всі можливості в забезпеченні надійної фізичної охорони Ваших об'єктів з чітким контролем охоронців під час несення служби: безпосереднім начальником охорони, оперативними черговими та службою внутрішньої безпеки.
ТОВ «АСГАР» щорічно проходить перевірку ліцензійним відділом МВС України.
Основними напрямами діяльності є:
- Фізична охорона об'єктів приватної та корпоративної власності різного рівня складності. Компанія має змогу надавати охоронні послуги на об'єктах категорії «А».
- Моніторінг стану охоронної та пожежної сигналізації з Пульта Централізованого Спостереження.
- Реагування на тривожні сповіщення власними Групами Швидкого Реагування.
- Проектування та інсталяція Технічних Засобів Безпеки та систем відеоспостереження.
Фізична охорона
Спеціальний підрозділ охорони «АСГАР» - виконує завдання з фізичної охорони об`єктів різного рівня складності та виду власності. ТОВ «АСГАР» забезпечує якість послуг у сфері охорони, впроваджуючи передові технології, використовуючи досвід компанії, набутий у бойових ситуаціях та повсякденній роботі.
Вони пропонують повний комплекс послуг, який сприятиме безпеці бізнесу по території України. Співробітники компанії «АСГАР» несуть службу у форменому одязі, оснащені засобами радіозвязку, засобами активного захисту. Мають відповідні посвідчення і право затримувати злочинців та порушників громадського порядку на об’єктах, що знаходяться під охороною.
Технічна охорона
Охоронна компанія «АСГАР» надає повний спектр послуг по технічній безпеці об'єктів замовника будь-якого рівня складності. Також компанія має відповідну ліцензію на здійснення пожежного спостереження.
* об'єкти комерційної нерухомості
* банківські заклади
* промислові об'єкти
* готелі
* офісні та складські приміщення
* приватні будівлі та квартири
Оперативні чергові працюють в режимі 24/7/365 для забезпечення надійної охорони об'єктів.
Групи швидкого реагування

Автопарк Груп Швидкого Реагування налічує 23 автопатрулі. Ми постійно удосконалюємо дислокацію та збільшуємо покриття. Розташування патрулів дозволяє реагувати на тривожні сповіщення систем сигналізації та тривожної кнопки в межах до 10-ти хвилин. Бійці підрозділу забезпечені -фірмовим одягом -засобами активного та пасивного захисту, -засобами радіозв`язку.
Інженерно-технічний відділ
Фахівці технічного відділу мають великий досвід по інсталяції систем:
* охоронної сигналізації
* пожежної сигналізації
* тривожна кнопка
* системи відеоспостереження
* контролю та керуванням доступу
Об'єкти з особливими умовами
В разі неправомірних дій направлених проти охороняємого об'єкту ТОВ «АСГАР» має змогу надавати послуги фізичної охорони посиленими нарядами охорони, які гідним чином екіпіровані спеціальними засобами активного та пасивного захисту.
Updated on
Jul 6, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Виправлено іконки