Asya Sanal Market

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Asya Market
2002 yılında Trabzon'un Akçaabat ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşundan bu yana 10 şube ile Akçaabat halkına hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü personeli ve her gün yenilenen taze meyve ve sebzeleri size sunan manav reyonu ile hizmetinizdedir.Misyonumuz
Müşteri odaklı yaklaşımımız ve uygun fiyat politikamız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak, bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.Vizyonumuz
Vazgeçilmez ilkemiz olan samimiyet ve güvenirliğimizi muhafaza ederek, müşterilerimize en iyi ürün ve güler yüzlü hizmeti sunmak.

Değerlerimiz
Önce Müşterilerimiz; Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken samimi, proaktif ve yenilikçi bir tutum sergileriz. en kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleriz. İnsan Kaynağımız; Sektörümüze yön verirken en önemli değerimizin çalışanlarımız olduğunun farkındayız. Çalışanlarımızın motivasyonu için gerekli desteği sağlamaktayız ve sahip olduğumuz ekip ruhu ile ortak amaca doğru hareket etmekteyiz. Sosyal Sorumluluklarımız; Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde toplumsal kaliteyi artırmak için eğitim, spor ve sanata destek vermekteyiz. Çevreye Olan Saygımız; Gelecek nesillere olan sorumluluğumuzun bilincinde hareket ederek temiz ve yaşanılabilir bir çevre bırakma çabasındayız.

Amaçlarımız
Müşteri odaklı yapımız ile sektörümüzde öncü olmak ve istikrarlı büyümeyi sağlamak. Müşterilerimize söz verdiğimiz gibi en iyi ürünü ve güler yüzlü hizmeti sunmak.
Updated on
Mar 16, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available