Audiolibrix - Audioknihy a podcasty

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Co získáte instalací naší aplikace?
- Možnost vybrat si z katalogu více než 4500 audioknih. Detektivky, historie, osobní rozvoj, filozofie, fantasy, sci-fi... přijdete si na své.
- Největší katalog českých a slovenských podcastů na webu, které si můžete vybírat a přehrávat rovnou v appce. Zábava, novinky, informace, vzdělávání... volba je na vás.
- Rychlý nákup přímo v aplikaci - klik, klik a posloucháte!
- Neobvykle dlouhé ochutnávky - žádný zajíc v pytli, hezky si poslechněte, co kupujete.
- Pohodlné přehrávání a synchronizaci mezi zařízeními. Posloucháte na telefonu a chcete pokračovat na tabletu? Aplikace si sama pamatuje, kde jste skončili.
- Časovač vypnutí - jste moc unavení a do pár minut usnete? Aplikace se sama vypne v čas, který si určíte. Usínáte, ale ještě byste poslouchali déle? Tak prostě ťukněte do telefonu a počítadlo se resetuje.
- Záložky - přehrávejte si oblíbené části pořád dokola... klidně až do zbláznění.
- Pak taky umí salta, přemety, kliky... no dobře, tak neumí, ale má spoustu dalších funkcí.

A co dalšího? Aplikace je propojená s nejmilejším obchodem s audioknihami. Naše jméno je Audiolibrix. A kromě široké nabídky audioknih a skvělé aplikace zdarma máme i super blog, podcast o audioknihách a hlavně skvělou podporu.

Navíc na webu i v appce najdete největší katalog českých a slovenkých podcastů. Můžete si tak vybrat své oblíbené kousky, které vám třeba zlepší pracovní den. A poslouchat rovnou v appce.

To nejlepší jsme si schovali na konec. Klub Audiolibrix - lepší nabídku na nákup audioknih neseženete.

Máte šanci si u nás aktivovat výhodné předplatné, díky němuž vás budou audioknihy stát pouhých 199 korun. A tím jeho výhody nekončí. Zeptejte se nás na detaily.

Takže co vám jako Audiolibrix všechno nabídneme?
1) Úžasné audioknihy
2) Zajímavé podcasty
3) Bezvadnou podporu
4) Skvělou aplikaci
5) Přátelské prostředí
6) Akce, parádní nabídky
7) Kopec zábavy a zajímavých informací
8) Osmička, co byla osmička... audioknihy, podcasty, podpora, aplikace, komunikace, akce, zábava... ne... nemůžeme si vzpomenout. Ale určitě je to něco super!
What do you get by installing our application?
- Ability to choose from more than 4500 audiobooks from the catalog. Detective stories, history, personal development, philosophy, fantasy, sci-fi ... come into your own.
- The largest catalog of Czech and Slovak podcasts on the web that you can select and play directly in the app. Entertainment, news, information, education ... the choice is yours.
- Quick in-app purchase - click, click and listen!
- Unusually long tastings - no hare in the bag, listen to what you are buying.
- Convenient playback and synchronization between devices. Are you listening on the phone and want to continue on your tablet? The app remembers where you left off.
- Sleep Timer - are you too tired and fall asleep in a few minutes? The application will shut down at the time you specify. You fall asleep, but would you listen longer? So just tap the phone and the counter will reset.
- Bookmarks - play your favorite parts over and over again ... calmly until you go crazy.
- Then he can do flips, cartwheels, handles ... well, he can't, but he has a lot of other features.

What else? The app is linked to your favorite audiobook store. Our name is Audiolibrix. And besides a wide range of audiobooks and a great free app, we have a super blog, podcast about audiobooks and especially great support.

In addition, you can find the largest catalog of Czech and Slovak podcasts on the web and in the app. So you can choose your favorite pieces that will improve your working day. And listen right in the appce.

We saved the best for the end. Audiolibrix Club - you can't get a better offer to buy audiobooks.

You have a chance to activate a favorable subscription with us, which will cost you audiobooks only 199 CZK. And its benefits do not stop there. Ask us for details.

So what do we offer you as Audiolibrix?
1) Amazing audiobooks
2) Interesting podcasts
3) Perfect support
4) Great application
5) Friendly environment
6) Events, great offers
7) A lot of fun and interesting information
8) Eight, which was eight ... audiobooks, podcasts, support, apps, communications, events, entertainment ... no ... we can't remember. But it's definitely something cool!
Read more
Collapse
4.6
2,378 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Aplikace je nyní rychlejší a hezčí než kdykoliv předtím. A také jsme opravili pár chybiček krásy.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 9, 2020
Size
Varies with device
Installs
100,000+
Current Version
Varies with device
Requires Android
Varies with device
Content Rating
Teen
Diverse Content: Discretion Advised
Interactive Elements
Digital Purchases
Permissions
Offered By
Audiolibrix
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.