Audiolibrix - Audioknihy

3.9
3.6K reviews
100K+
Downloads
Content rating
Teen
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Co získáte instalací naší aplikace?
- Možnost vybrat si z katalogu více než 9000 audioknih. Detektivky, historie, osobní rozvoj, filozofie, fantasy, sci-fi... přijdete si na své.
- Největší katalog českých a slovenských podcastů na webu, které si můžete vybírat a přehrávat rovnou v appce. Zábava, novinky, informace, vzdělávání... volba je na vás.
- Rychlý nákup přímo v aplikaci - klik, klik a posloucháte!
- Neobvykle dlouhé ochutnávky - žádný zajíc v pytli, hezky si poslechněte, co kupujete.
- Pohodlné přehrávání a synchronizaci mezi zařízeními. Posloucháte na telefonu a chcete pokračovat na tabletu? Aplikace si sama pamatuje, kde jste skončili.
- Časovač vypnutí - jste moc unavení a do pár minut usnete? Aplikace se sama vypne v čas, který si určíte. Usínáte, ale ještě byste poslouchali déle? Tak prostě ťukněte do telefonu a počítadlo se resetuje.
- Záložky - přehrávejte si oblíbené části pořád dokola... klidně až do zbláznění.
- Pak taky umí salta, přemety, kliky... no dobře, tak neumí, ale má spoustu dalších funkcí.

A co dalšího? Aplikace je propojená s nejmilejším obchodem s audioknihami. Naše jméno je Audiolibrix. A kromě široké nabídky audioknih a skvělé aplikace zdarma máme i super blog, podcast o audioknihách a hlavně skvělou podporu.

Navíc na webu i v appce najdete největší katalog českých a slovenkých podcastů. Můžete si tak vybrat své oblíbené kousky, které vám třeba zlepší pracovní den. A poslouchat rovnou v appce.

To nejlepší jsme si schovali na konec. Klub Audiolibrix - lepší nabídku na nákup audioknih neseženete.

Máte šanci si u nás aktivovat výhodné předplatné, díky němuž vás budou audioknihy stát pouhých 199 korun. A tím jeho výhody nekončí. Zeptejte se nás na detaily.

Takže co vám jako Audiolibrix všechno nabídneme?
1) Úžasné audioknihy
2) Zajímavé podcasty
3) Bezvadnou podporu
4) Skvělou aplikaci
5) Přátelské prostředí
6) Akce, parádní nabídky
7) Kopec zábavy a zajímavých informací
8) Osmička, co byla osmička... audioknihy, podcasty, podpora, aplikace, komunikace, akce, zábava... ne... nemůžeme si vzpomenout. Ale určitě je to něco super!
Updated on
Jan 9, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available
3.9
3.6K reviews
Pavol's Lab
May 16, 2021
Fix your audio overlapping please. When I turn audiolibrix audiobook while listening to the Spotify before for example, it just starts playing over it... so annoying. It should stop Spotify as every normal working audio app...
3 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Audiolibrix
June 2, 2021
Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Troufám si tvrdit, že překrývání zvuku je v tomto případě otázou nastavení - oprávnění. Obraťte se na nás prosím na support@audiolibrix.com a pomůžeme Vám situaci vyřešit. Za Audiolibrix zdraví Renata
Simon
December 7, 2021
It seems that the monthly payment only supplies one book and subsequent downloads require additional payments? This makes it an expensive app and service so I'm afraid I will cancel subscription and look elsewhere, it's a shame as my Czech wife loves the selection available
2 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Audiolibrix
December 19, 2021
Dobrý den, Simone, děkujeme za hodnocení našeho členství. Kromě kreditů obsahuje i mnoho výhod, díky kterém si ty české a slovenské audioknihy u nás vždy pořídíte nejvýhodněji na trhu. Obraťte se na nás prosím na support@audiolibrix.com a vše Vám ráda vysvětlím. Za Audiolibrix zdraví Renata
Top Tucnak
January 31, 2021
Application wouldn't let me register, has to registr online. Then when I reopened the app, it wouldn't even start, the initial screen would blink and not turn on. Uninstalled, reinstalled, didn't help. Unregistered.
Did you find this helpful?

What's new

Aplikace je nyní rychlejší a hezčí než kdykoliv předtím. A také jsme opravili pár chybiček krásy.