Birim Fiyat ve Pozlar

In-app purchases
1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

BFN poz arama motoru uygulaması ile AMP Yazılım'ın her yıl güncellenen birim fiyat, analiz ve tarif veri tabanı parmaklarınızın ucunda.

13 idareye ait 165 binden fazla pozun içinde olası her türlü aramayı yapabilir, pozların tanım, tarif ve analizlerine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Pozların "güncel yıl dışındaki" birim fiyatları da ücretsiz sunulmaktadır. Birim fiyat dağıtım lisansı kısıtlamaları ve hizmetin sürdürülebilirliği için güncel yıl fiyatları ücretsiz olarak sunulmamaktadır. Güncel yıl fiyatlarını görmek için bir abonelik paketi almanız gereklidir.

Birimfiyat uygulamamız ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı (Bayındırlık), Vakıflar Genel Müdürlüğü, İller Bankası, DSİ, TEDAŞ, Kültür Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü gibi kurumların poz, analiz, tarif, tanım, güncel yıl(abonelik gerekir) ve geçmiş yıl poz fiyatları cebinizde.

Birim Fiyat ve Pozlar uygulamamız ile uygulamada kayıtlı 165,000 den fazla pozun yapı yaklaşık maliyet ve hakediş hesaplarında kullanılabilecek, güncel ve geçmiş yıl fiyatları, analizleri, tarifleri, poz fiyatlarına erişebilir, teknik tarifleri şartnamelerinizde kullanabilirsiniz.

Daha esnek planlar için birimfiyat.net sitesi üzerinden size uygun bir abonelik paketi satın almanızı öneriyoruz. Web sitemizden alacağınız abonelikler uygulamayı hem web hem de mobil den kullanmanızı sağlar. Ayrıca web uygulamasında abonelik paketi türüne bağlı olarak mevzuattan bağımsız ve kolay metraj, yaklaşık maliyet, teklif ve hakediş yapabilir, raporlarınızı alabilirsiniz. Hatta uygun fiyata birden fazla kullanıcı alarak aynı proje üzerinde çalışabilirsiniz.

BFN Mobil uygulaması içinden alacağınız mobil paket ile sadece bu mobil uygulama üzerinden poz bilgileri ve güncel yıl poz fiyatlarına erişebilirsiniz.

Birimfiyat uygulamamızdaki birim fiyat kitapları, bu kitaplardaki poz birim fiyatları ve poz bilgileri AMP Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programları, AMP Kurumsal Hakediş Bulut ve Birimfiyat.net uygulamalarımızda kullanılan lisanslı verilerdir.

BFN; birimfiyat.net in kısaltmasıdır.

Detaylı bilgi ve sorularınız için birimfiyat.net ve ampyazilim.com.tr sitelerimizi ziyaret edebilir veya 0850 255 60 60 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.
Updated on
Jun 21, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info and Financial info
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

02 Haziran 2022 de birim fiyatların değişen piyasa koşullarına uyum sağlayabilmesi için, 2022 Birim fiyatları güncel rayiçlere göre yeniden hesaplandı ve yayınlandı.
Aynı yıl içinde birden fazla fiyat yayınlanabilmesi ve projelerde kullanılabilmesi için tarih bazlı fiyat sistemine geçildi. Poz arama motoru mobil uygulaması da bu değişikliğe uygun olarak güncellendi.