500+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Bulut Klinik Doktor uygulaması ile istediğiniz yerden tek tıkla randevularınızı yönetmek, hastalarınızla online görüşme yapmak ve hasta bilgilerine ulaşmak cebinizde!

Hastalarınız mobil uygulama üzerinden randevularını kolayca alırken, siz de randevularınızı takip ederek iş akışınıza uygun şekilde düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda geçmiş ve gelecek olan tüm randevularınızı tarih bazlı görüntüleyebilirsiniz.

Müsait olduğunuz her yerden hastalarınızla yapacağınız görüntülü görüşmeleri telefonunuz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hastalarınızın sorularını bildirim şeklinde alarak anlık yazışmalarla yanıtlayabilirsiniz.

Mobil uygulama ile hastalarınızın tüm anamnez bilgilerine, kayıtlı hasta listelerine ve geçmiş hasta protokollerine kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Sizin veya asistanınızın ‘İleri tarihte aranacak’ şekilde kaydettiği hastaları aksiyonlar sekmesinden detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
Web üzerinden bağlanma gereksinimi olmadan yeni hastalarınızın sisteme ekleme işlemini pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Kurumunuz ile ilgili CRM bilgilerini dilediğiniz yerden rahatça yönetebilirsiniz.

Ayrıca raporlar sekmesinden tahsilatlarınızın ne şekilde (Nakit, Kredi Kartı, Havale, Çek-Senet, Sanal Pos) tahsil edildiğini ve günlük, haftalık veya aylık olarak ne kadar kazanç elde ettiğinizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bulut Klinik Doktor uygulamasını telefonunuza hemen indirebilir, tek yazılımda kliniğiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere sahip olabilirsiniz!
Updated on
May 18, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

İhtiyaç duyduğunuz ve en çok istediğiniz özellikleri geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. Daha kolay bir kullanım deneyimi yaşamanızı istiyoruz. Bunlar için yeni güncellememiz ile karşınızdayız.