NaVlak - Nádražní tabule

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

NaVlak je aplikace a widget pro zobrazování nádražních informačních tabulí s aktuálními informacemi o odjezdech a příjezdech vlaků. Aplikace umožňuje zobrazit vlaky POUZE Z VYBRANÝCH ČESKÝCH STANIC (více viz *).

NaVlak zobrazuje následující údaje:

- Typ a číslo vlaku
- Cílová resp. počáteční stanice
- Směr jízdy
- Čas odjezdu resp. příjezdu
- Číslo nástupiště a koleje
- Zpoždění
- Informační poznámky vybrané stanice

NaVlak také obsahuje widget, který je možné umístit na plochu a mít tak odjezdy ze své stanice vždy okamžitě po ruce. Widget při změně aktuální GPS pozice automaticky vybírá zobrazovanou stanici z oblíbených (lze vypnout v nastavení).

Vlastníkem aplikace NaVlak je CHAPS spol s r.o., data pro aplikaci poskytuje SŽDC - Správce železniční dopravní cesty.

* Aplikace umožňuje zobrazovat informační tabule z necelých čtyř set českých nádraží, které jsou vybaveny moderním informačním systémem a které lze zobrazit na stránkách www.szdc.cz, odkud aplikace čerpá data. Seznam dostupných stanic je zde:
http://provoz.szdc.cz/tabule/
Z tohoto důvodu nelze zobrazit informace z ostatních českých nádraží, děkujeme za pochopení.
NaVlak is an application and widget for displaying station information boards with up-to-date information on train departures and arrivals. The application allows you to view trains ONLY FROM SELECTED CZECH STATIONS (see *).

TheValue displays the following data:

- Type and train number
- Target resp. starting station
- Driving direction
- Departure time or arrival
- Platform and track number
- Delay
- Info notes of the selected station

NaVlak also includes a widget that can be placed on the desktop and always take off your station immediately. When the current GPS position changes widget, the widget automatically selects the displayed station from the favorites (can be turned off in the settings).

The owner of the NaVlak application is CHAPS spol. R., Data for the application is provided by SŽDC - Railway Infrastructure Manager.

* The application allows you to display information boards from less than four hundred Czech railway stations, which are equipped with a modern information system and can be viewed at www.szdc.cz where the application draws data. The list of available stations is here:
http://provoz.szdc.cz/tabule/
For this reason, we can not display information from other Czech railway stations, thank you for your understanding.
Read more
Collapse
4.7
1,805 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

V nastavení je nově možné vybrat si konkrétní vlakovou stanici, jejíž odjezdová tabule se načte vždy jako výchozí při spuštění aplikace (ve výchozím stavu se i nadále vybírá automaticky nejbližší oblíbená stanice). Změna se netýká widgetu.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 20, 2020
Size
2.9M
Installs
100,000+
Current Version
2.2.0
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
circlegate
Developer
U Valchy 486 53703 Chrudim Czech Republic
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.