Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

GGYD - Mobil Platform ile;
- Derneğimizden en güncel haberleri ve duyuruları takip edebilir,
- Üye arama sistemi ile derneğimizde bulunan üyelerimizle iletişime geçebilir,
- Üyelerimizin sunduğu özel kampanyalardan, sorulardan, indirimlerden haberdar olabilir,
- Sektöre göre firma taraması yapıp, ihtiyacınız olan en doğru firmalara erişebilir,
- Diğer üyelerimizle platformumuz üzerinden fikir alışverişi yapabilir,
- Mobil bildirimler ile tüm bunlardan anında haberdar olabilirsiniz.


**************************************************
GGYD HAKKINDA
Genç Girişim Yönetişim Derneği, girişimci ruha sahip iş adamı iş kadınlarından, kamu ve özel sektörde faaliyetlerini sürdüren üst düzey yöneticilerden oluşan ve 500 üyesi bulunan, ekonomiye ortalama yılda 4-5 milyar TL katma değer kazandıran ve toplamda 20 bin civarında istihdam yaratan bir sivil toplum kuruluşudur.

Katma değer, yatırım ve istihdam ortamları oluşturarak ekonomi alanında ve sosyal açıdan gelişmiş bir Türkiye için faaliyetlerde bulunan GGYD, bugüne kadar çok çeşitli alanlarda ticari, sosyal ve kültürel projeler üreterek etkinlikler gerçekleştirmiştir.

GGYD'nin öncelikli hedefi ülke geneline yayılan, daha geniş bir çatı altında bütünleşen güç birliğini oluşturmak ve Türkiye adını isminin önüne koyarak gücü ve dinamizmi ile Türkiye'nin önde gelen derneği olmaktır.

Sık yaşanan ekonomik krizler, rant ekonomisi ve finansman kaynaklarının pahalılığından dolayı üretim yapmanın zorlukları gibi negatif etkenler, girişimcilik düşüncesine ve girişimciye engel olmaktadır. Bu zeminde GGYD, ancak daha kaliteli üretim ve etkin pazarlama ile dünya piyasalarına açılabilmenin mümkün olabileceği bilinciyle faaliyetlerine yön vermektedir.

GGYD;
Dernek üyeleri arasındaki Sosyal ve Ticari ilişkilerin gelişimi için etkinlikler düzenleyen, Üyelerine çeşitli konularda seminerler vererek, yenilikleri takip eden, güncel gelişmeler üzerinde fikir alışverişlerinde bulunan bir dernekçilik düzeni oluşturan, Avrupa Birliği projelerini takip ederek üye ülkelerin sivil toplum kuruluşlarıyla partnerlikler geliştiren, Sosyal sorumluluklarının bilincinde projeler üreterek uygulayan, Cumhuriyet değerlerine ve Demokrasi kültürüne sahip bir dernektir.
GGYD - With Mobile Platform;
- Follow the latest news and announcements from our association,
- With the member search system, we can contact our members in our association,
- Be aware of the special campaigns, questions, discounts offered by our members,
- You can find the right company for your needs
- Can exchange ideas with other members on our platform,
- With mobile notifications you can be notified instantly of all of them.


**************************************************
ABOUT GGYD
Young Entrepreneurship Governance Association is a non-governmental organization consisting of entrepreneurial businessmen, business women, senior executives working in the public and private sectors, with 500 members, adding an average of 4-5 billion TL annually to the economy and creating a total of 20,000 jobs. .

Value-added, investment and employment in the economy and social aspects of creating environments that have activities for an enhanced Turkey GGYD, trade in various fields so far, has carried out social and cultural projects generating activities.

The primary objective of ggyd'n spanning across the country, is more under one roof to create a broad and integrated forces into Turkey with the power and dynamism of putting the name of the name to become Turkey's leading associations.

Negative factors such as the frequent economic crises, the economy of rent and the difficulties of making production due to the high cost of financing resources hinder entrepreneurial thought and entrepreneur. GGYD on this ground, however, is guiding its activities with the awareness that it is possible to open up to the world markets with higher quality production and effective marketing.

GGYD;
Organizing activities for the development of the Social and Commercial relations between the members of the Association, giving seminars to members on various topics, following the innovations, forming an association scheme on the current developments, following the European Union projects, developing partnerships with the non-governmental organizations of the member countries, Projects aware of their social responsibilities is an association with republican values ​​and a culture of Democracy.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Genç Girişim Yönetişim Derneği olarak hız kesmeden çalışıyoruz!

Yeni eklenen Dijital Masa menüsünden tek tuş ile teknoloji ve bilişime dair tüm merak ettiklerinizi, sormak istediklerinizi kolaylıkla tarafımıza ulaştırabilirsiniz.
Bu sürüm aynı zamanda kararlılık iyileştirmeleri ve performans geliştirmeleri de içermektedir.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 6, 2021
Size
10M
Installs
100+
Current Version
1.1.3
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
GENÇ GİRİŞİM YÖNETİŞİM DERNEĞİ
Developer
uğur mumcu Cad no 87 /11 Çankaya / ANKARA
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.