Galīgo izdevums populārs galda tenisa spēli parādījās! ! !

★ Manipulēt rotāciju ar vienkāršu darbību! Let 's mērķis kursam un izlemt patīkamu sagraut!
Mūsu mērķis, lai varētu darboties rotāciju ar intuitīvu darbību, piemēram, izgriezt un disku
Lūdzu, baudīt uzmundrināšana sajūta, kad jūs nopelnīt punktus, mērķa kursu ar mērķi rotāciju
Fiziskā uzvedība arī atveido reālistisku lietas, lai jūs varētu baudīt galda tenisu bez diskomforta

★ Viegli spēlēt pret AI savu iecienītāko spēka pret bezmaksas spēles!
Ieteicams tiem, kas lepojas ar rokas, kas vēlas apstrīdēt pēkšņi spēcīgu AI!
Spēle, kurā var iestatīt arī 3 līdz 11 punktiem, un 1 vai 3 spēļu sistēma,
Pat ja jūs vēlaties spēlēt pāris minūtes brīvā laika, pat tad, ja jūs vēlaties darīt vairāk nekā 10 minūtes, jūs varat spēlēt tikai ar labu laiku!
Tā kā grūtības līmenis arī ir pievienota, varat izvēlēties spēku, kas ir visvairāk piemērots Jums.

★ Let 's priekšā skatuves ar pretinieku AI, kas pakāpeniski kļūst spēcīgāka!
Stage režīms ir režīms, kurā tā ir vieglāk un grūtāk spēlēt posmu.
Pirmais posms ir diezgan viegli noteikt, bet kā jums iet uz priekšu, jums būs iespēja baudīt spēcīgu maču.
Nav šaubu, ka jums būs sajūsmā, jo kaujas pie veidojums stadijā ir arī posms režīmā!
Ieteicams tiem, kas vēlas attīstīties, bet uzvarētāju ātri!
Arī rakete tiks izlaists atbilstoši pakāpei attīstību.

★ Let 's mērķis pasaulei ranga Nr.1!
Pieņemsim beat CPU, kas pakāpeniski kļūst stiprāka un mērķis par pirmo vietu galda tenisa pasaules ranga
Ja jūs uzvarēt tā varēs konkurēt ar CPU kļūst spēcīgāks, kā jūs uzvarēt!
Rakete tiks atbrīvota, kad ranga sasniedz noteiktu rangu.
Noskaidrosim vienu favorītu!

★ stratēģijas mērķa kursu!
Let 's break pretinieku atdalot bumbiņas priekšā un aizmugurē un pa kreisi un pa labi.
Kad pretinieka kaujas ir smaga, nopelnīt laiks streikot Robs atjaunot.
Ar kustību raketi pēc hitting bumbu jūs varat griezties uz bumbu.

★ raketes dažādu dizainu parādās!
Tā statuss ir atšķirīgs atkarībā no raketi, pieņemsim meklēt savu iecienītāko rakete.

★ Par galda tenisa noteikumi ir tādi paši kā tie, par realitāti
· Player pārmaiņus atkārtojas servisu divas reizes.
· Ja pingponga bumbu bounces uz viņa vai viņas galda, tas būs hit to.
· Ja pretinieks saņem galda tenisa bumbiņas hitting tīklu,
Ja jūs hit neko citu kā soliņa vai rezultātu 2, jums mērķi.
· Ja rezultāts ir 10: 10, spēle turpinās līdz brīdim, kad vai nu ved divus vadus.
· Spēlētājs, kurš ieņēma 11 punktus agrāk ņem spēli un to, kurš ieguva 2 spēles uzvar.
· Ar posmā režīmā, jūs varat spēlēt ar īpašiem noteikumiem, kas paredzēti, lai katrā posmā.