Cv Benim İşveren

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Ücretsiz eleman ilanı ver, iş ilanı ver uygulaması ile birçok iş arama sitesi ve iş bulma, kariyer siteleri çok yüksek ücret talep etmektedirler. Bu konuda işverene istihdam desteği sağlamak cvbenim.com' da tüm firmalara tüm iş ilanları konusunda "ücretsiz iş ilanı ver" uygulaması ile cvbenim.com kalite farkını görmeye çağırıyoruz. Hem iş bulma hem de iş arama sürecinde iki tarafa da teknolojinin son sürat hızından faydalanma şansını bu uygulama ile cebinize getiriyoruz.
Cvbenim.com’un teknolojinin bütün olanaklarından faydalanarak sizlere sunduğu ücretsiz iş ilanı verme ve ücretsiz iş ilanı yayınlama hizmetleri şimdi akıllı telefon uygulamasıyla cebinizde. Uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirip yine ücretsiz iş ilanı verebileceğiniz Cv benim tarafından hazırlanan bu uygulama sayesinde artık eleman bulmak daha kolay.

Siz işverenleri en iyi Cvbenim.com tanıtır;

İş ilanları sitelerine yeni bir soluk getiren Cvbenim.com’un yenilikçi enerjisiyle hazırlanmış olan akıllı telefon uygulamasıyla firmalar için eleman ilanı vermek artık çok basit bir iş haline geliyor.
Cvbenim.com tarafından sağlanan bu yeni uygulama hizmeti sayesinde Türkiye’deki firmalar artık ücretsiz iş ilanı verebilecekleri bir mobil platforma kavuşmuş oluyor. Bu da demek oluyor ki artık firmalar eleman ilanı vermek için eskiden harcadıkları enerji ve parayı harcamadan kolayca ve ücretsiz iş ilanı vererek bu durumun üstesinden geliyor. Böylelikle gerekli pozisyonlara uygun çalışan bulma işi de daha hızlı bir hale geliyor.

Cv benim tarafından geliştirilen İşte Vizyon özelliği sayesinde ücretsiz ilan verirken firmanızı tanıdan bir videoyla bu ilanı destekleyerek çok daha makul ve hedefe yönelik başvurular alarak, eleman bulmak için karşınıza gelecek seçenekleri daha sade bir hale getirebiliyorsunuz. Cv benim.com’da videolu CV’leri araçlığıyla kendilerine anlatan çalışan adaylarınızı daha kısa sürede ve daha net tanıyorsunuz. Bu şekilde bir yandan ücretsiz iş ilanı yayındayken bir yandan da bu ilana uygun adaylar arasından çok hızlı bir seçim yapma şansınız oluyor ve eleman arama sürecindeki zaman & para kaybından kurtuluyorsunuz.
CVBenim’in takip etme özelliği sayesinde yayınladığınız iş ilanları adaylar tarafından takibe alınır ve bu da ilanınızın daha üst sıralarda kendine yer bulmasını sağlar. Ayrıca CVBenim’in özel olarak tasarlanmış filtreleme özellikleriyle istediğiniz adayları daha sonra iletişime adına kayıt altına alabilirsiniz. Yine Cvbenim.com’un iş verenlere özel geliştirdiği anlık mesajlaşma özelliği ile adaylara anında ulaşıp, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Yani kısacası Cvbenim.com’un istihdam odaklı olarak işkur güvencesiyle geliştirmiş olduğu bu sistemde firmanızın yer alması, personel arayışı için harcadığınız mesaiyi ortadan kaldırarak nokta atışı filtrelemelerle istediğiniz çalışanı bulmaya yardımcı olacaktır.
Eğer siz de firmanız için eleman ararken para ve zaman kaybetmekten sıkıldıysanız Cvbenim.com ‘un ücretsiz iş ilanı vermeye imkân tanıyan bu uygulamasını hemen indirin ve eleman bulma sorununuza çözüm odaklı büyük bir katkı yapmış olun.

Cvbenim.com; 04/07/2016 tarihi ile 03/07/2019 Tarihleri arasında Özel İstihdam faaliyetlerinde bulunmak üzere Türkiye Çalışma ve İş Kurumu ( İŞKUR ) tarafından 30.06.2016 tarih ve 102770 sayılı karar ve 875 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Give Free classifieds elements, job applications and provide many job search sites and job placement, career sites tend to charge very high fees. provide support to employers employing about this cvbenim.co'm also about all the jobs to all companies "provide free job posting" We urge cvbenim.co I see the difference in quality with the application. In the job search process to find both business and benefiting from both sides in the final sprint speed technology chances with this application we are bringing into your pocket.
Cvbenim.com advantage of all the possibilities of providing free technology has to offer jobs and services jobs now free to publish your pocket with a smart phone application. Applications can also give you a free download for free from the store Cv jobs now easier to find thanks to this application prepared by my staff.

You introduces employers Cvbenim.co my best;

Job postings on the site, prepared by bringing a new breath to give Cvbenim.com innovative energy elements classified as smartphone applications for companies is now becoming a very simple job.
With this new application services provided by firms in Turkey Cvbenim.co happening now expanded into a mobile platform to provide free job posting. This also means that member firms are now giving to the ads they used to spend energy and money without spending comes easily and free job postings to overcome this situation. Thus, employees find jobs appropriate to the required position is becoming faster.

Cv a hangout taking applications for a much more reasonable and targeted support of this announcement promote your free ad while firms thanks to the Here Vision feature developed by me, will come up to find elements options can make it more simple. Benim.com your CV in a shorter time employees describing their video CVs and candidates with araçlıg clearer you know. In this way you get rid of one hand free while going on a job is live your chances of making a very rapid selection among the candidates according to the announcement and elements from the loss of time and money in the search process.
cvbenim follow-up to feature lets you publish job ads will be followed by candidates and this makes finding its place in the upper ranks of your ad. Also on behalf of candidates, then you want to communicate with filtering capabilities designed specifically to cvbenim you can register. Nevertheless instantly reach out to candidates with instant messaging feature that Cvbenim.com specially developed to work, you can ask what you were wondering. So in short Cvbenim.com employment oriented as işkur in this system, which was developed with the assurance to take part of your company, eliminating the hours you spent on personnel search point shot will help you find the employees you want to filter AmAlArlA.
If you're you're tired of losing members while searching for the money and time for your company Cvbenim.co I 's allowing to provide free jobs download this application immediately, and members finding was made a major contribution to solution-oriented your problem.

I Cvbenim.co; Labor and Employment Agency of Turkey to engage in activities of Private Employment dates between 07/03/2019 and 07/04/2016 date (TEO) by the date 30.06.2016 and operates with decision No. 102 770 and 875 of the document. In accordance with law No. 4904 it is prohibited fees from job seekers.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

CVbenim Kullanıcı talepleri doğrultusunda İlanlar panelini düzenledi
Performans geliştirmeleri uyguladı
Hataları Çözdü
Lütfen hata bildimleriniz info@cvbenim.com üzerinden bize bildirin en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 12, 2018
Size
4.0M
Installs
5,000+
Current Version
2.2.3
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact, Shares Info
Permissions
Offered By
Cv Benim
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.