İş Ara İş İlanları

590
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

CVbenim.com herkesin başarı göstereceği bir iş olduğunu bilerek kuruldu.

İş arayanlar için bakış açısını içinde bulunduğumuz çağa odakladı. Olumsuz iş görüşmeleriyle vakit kaybı yaşamanızı önlemek için de insan kaynakları yönetimine yeni bir yön verdi. Klasik CV oluşturma sistemlerinden
uzak yenilikçi bir alan oluşturdu.

Cvbenim.com mobil uygulama kullanımı oldukça kolay olan bu iş arayan uygulaması adeta bir cv hazırlama programı pratikliğinde olup, bu uygulama ile iş bulma sürecini daha da kolaylaştırdı. Tüm bunların yanında, sizlere bu hizmeti sağlarken bunu en güvenli şekilde yaptı. Yüksek güvenlikli sunucuları ve uçtan uca şifreleme yöntemiyle bilgilerinize üçüncü kişiler tarafından ulaşılmaması için tüm tedbirleri aldı. İş arıyorum ama bulamıyorum diyorsanız;

Artık cebinizden her an, cvbenim.com iş ilanları kategorisinde başvurmak istediğiniz iş ilanına ulaşabilir, kariyer yolculuğunuzda CVbenim ile farkı ve ayrıcalıkları yaşayabilirsiniz.

CVbenim İş Arayan Uygulaması ile yazılı özgeçmiş veya kısa CV’nizi büyük bir kolaylıkla oluşturur, var olan CV’nizi yetersiz görürseniz istediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz. Diğer yandan, CV’nizin doluluk oranına göre CVbenim.com tarafından size verilen yıldızları arttırmak isterseniz özgeçmişinizdeki eksik bilgileri de rahatlıkla doldurabilirsiniz.

Her koşulda,özgeçmiş veya cv bilgileriniz yedekte bulunsun isterseniz tüm özgeçmiş içeriğinizi indirebilirsiniz.
Sizi diğer adaylardan farklı kılan ve ön görüşme heyecanından kurtaran CV Video’nuzu yükleyebilirsiniz. Eğer elinizde hazır kendinizi tanıtıp, anlattığınız bir konuşan CV’niz yani Cv Video yoksa sisteme yüklemek için hemen
cep telefonunuzla bir CV Video çekebilirsiniz.

Böylece işveren tarafından daha çok dikkat çekerek mülakata çağırılma şansınızı artırmış olursunuz. Son olarak çektiğiniz konuşan CV’nizin yani cv video ile beğenmediğiniz o bölümü keserek tekrardan çekebilir, CV Video’nuzu istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
Özgeçmişinizi ve CV Video’nuzu düzenledikten sonra, kendinizi en iyi şekilde anlatmış olmanın verdiği o özgüvenle iş arama sürecine başlayabilir,part time ve işkur ve normal iş ilanlarına başvurabilirsiniz. İş ilanlarına bakarken aradığınız ilanları en doğru şekilde bulmak için oldukça pratik olan filtreleme özelliğimizi kullanabilir, kariyer hedefinize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Uyguladığınız filtrenin kaydedilmesiyle de bir dahaki iş arama sürecini pratik bir şekilde tamamlamış olursunuz.
En kısa sürede, dikkatleri size çekecek olan oluşturduğunuz o konuşan CV sayesinde firmalar tarafından görüntülenir ve özgeçmişi dikkatle incelenen bir iş arayan aday oluverirsiniz!
Bu esnada CVbenim’im anlık bildirimleri sayesinde de firmaların size olan ilgisinden haberdar edilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra çalışmak istediğiniz o firmayı favorilere ekleyip, firmaya ait bir gelişme olduğunda bilgilendirilirsiniz.

Özellikle sizi daha ayrıntılı bir CV oluşturma için yönlendiren yıldız sistemimizi takip ederseniz daha fazla takdir alarak daha üst sıralara çıkabilirsiniz.
Konuşan CV’niz ön mülakat yerine geçeceği için Kısa CV’nizi inceleyip, beklediğini bulan firmalardan hiç ummadığınız bir anda anlık mesaj alabilir, hemen yarın gerçekleşecek bir mülakata çağrılabilirsiniz. Size, merak ettiği birkaç önemli soruyu soracak olan firmaların merakını giderebilir, CVbenim İş Arayan Mobil Uygulaması ile sizi işe alacak işveren firma için istediğiniz zaman ulaşılabilir olursunuz.
CVbenim İş Arayan Mobil Uygulaması aracılığıyla Cvbenim.com tarafından siz ve kariyeriniz için her ayrıntının düşünüldüğünü böylece fark edersiniz.
Cvbenim.com; 04/07/2016 tarihi ile 03/07/2019 Tarihleri arasında Özel İstihdam faaliyetlerinde bulunmak üzere Türkiye Çalışma ve İş Kurumu ( işkur ) tarafından 30.06.2016 tarih ve 102770 sayılı karar ve 875 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
cvbenim.co I will show everyone a job, knowing that success was founded.

We are in the era has focused on the outlook for job seekers. To prevent you from losing time with negative job interview he gave a new direction to human resource management. Create a system of classical CV
It has created an innovative remote areas.

I Cvbenim.co which is quite easy to use mobile app that job seekers applications in a virtual CV preparation program practicality, the employment process with this application even easier. In addition to these, you did it to when providing these services in the safest way. It took all measures to high-security servers and end your information with end encryption methods to avoid accessed by third parties. If you say I'm looking for but can not find work;

Now, every moment of your pocket, cvbenim.co I reach the job you want to apply for the jobs category, you can experience the difference in your career path with my CvB and privileges.

Looking for a job application or resume writing my CvB with short CV creates great ease, you can update your CV as you want if you see there are insufficient. On the other hand, if you want to increase the stars by my cvbenim.co occupancy rate based on your CV, you can easily fill in missing information in your resume.

In any case, if you want to get your resume or CV to backup all the data you can download your resume content.
CV makes you different from other candidates and the excitement preliminary talks saving can upload your video. If you introduce yourself ready in your hand, you tell a CV that speaks right to install video or CV system
CV You can take a video with your mobile phone.

Thus, by drawing more attention you will increase your chances of employers invited to the interview. Finally you take the CV speaking so you do not like the video CV can take part again cut it, you can edit the video as you want your CV.
After you edit your resume and CV video, he told of being yourself in the best way he can begin the job search process, self-confidence, you can apply for part time jobs and işkur and normal. When looking at job ads you are looking for a practical use of our most accurate way to find the filtering feature, you can reach your career goal in a shorter time.
Recorded with the filters you apply in a practical way as you have completed the process of a job search.
As soon as possible, attention will be displayed to you by the company that you create through speaking CV and resume that will attract candidates looking for a job you just happen examined carefully!
In the meantime, my thanks cvbenim instant notifications keep you informed of the company you are interested in. All these add to that company you want to work as well as a favorite, you will be notified when there is a development of the company.

Especially if you follow our guiding star system to create a more detailed CV can be appreciated more by the higher order.
Talking CV Short CV for review and preliminary interviews will be replaced, you may take a time of instant messages that you never thought about finding companies can be called to an interview will take place tomorrow. You can quench the curiosity of the companies to ask a few important questions that wondered, with my CvB Job Seeker Mobile App will work for you any time you can be reached employer company.
by CvB through Jobseeker's my Cvbenim.co Ideas for you and your career, so you will notice that all details are considered.
Cvbenim.co I; Labour and Employment Agency of Turkey to engage in the activities of private employment dates with the date 07/03/2019 07/04/2016 (işkur) operates by the 30.06.2016 decision No. 102 770 and 875 of the document and the date. In accordance with law No. 4904 of the job seekers are not charged any fee.
Read more
Collapse
4.8
590 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

YENİLİKLER
Sizlerden gelen bildirimler doğrultusunda ;

2021 Yıl Desteği eklendi.

Cv indirme hatası düzeltildi
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 26, 2021
Size
3.4M
Installs
100,000+
Current Version
4.3.3
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact, Shares Info
Permissions
Offered By
Cv Benim
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.