İş Ara İş İlanları

100K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

CVbenim.com herkesin başarı göstereceği bir iş olduğunu bilerek kuruldu.

İş arayanlar için bakış açısını içinde bulunduğumuz çağa odakladı. Olumsuz iş görüşmeleriyle vakit kaybı yaşamanızı önlemek için de insan kaynakları yönetimine yeni bir yön verdi. Klasik CV oluşturma sistemlerinden
uzak yenilikçi bir alan oluşturdu.

Cvbenim.com mobil uygulama kullanımı oldukça kolay olan bu iş arayan uygulaması adeta bir cv hazırlama programı pratikliğinde olup, bu uygulama ile iş bulma sürecini daha da kolaylaştırdı. Tüm bunların yanında, sizlere bu hizmeti sağlarken bunu en güvenli şekilde yaptı. Yüksek güvenlikli sunucuları ve uçtan uca şifreleme yöntemiyle bilgilerinize üçüncü kişiler tarafından ulaşılmaması için tüm tedbirleri aldı. İş arıyorum ama bulamıyorum diyorsanız;

Artık cebinizden her an, cvbenim.com iş ilanları kategorisinde başvurmak istediğiniz iş ilanına ulaşabilir, kariyer yolculuğunuzda CVbenim ile farkı ve ayrıcalıkları yaşayabilirsiniz.

CVbenim İş Arayan Uygulaması ile yazılı özgeçmiş veya kısa CV’nizi büyük bir kolaylıkla oluşturur, var olan CV’nizi yetersiz görürseniz istediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz. Diğer yandan, CV’nizin doluluk oranına göre CVbenim.com tarafından size verilen yıldızları arttırmak isterseniz özgeçmişinizdeki eksik bilgileri de rahatlıkla doldurabilirsiniz.

Her koşulda,özgeçmiş veya cv bilgileriniz yedekte bulunsun isterseniz tüm özgeçmiş içeriğinizi indirebilirsiniz.
Sizi diğer adaylardan farklı kılan ve ön görüşme heyecanından kurtaran CV Video’nuzu yükleyebilirsiniz. Eğer elinizde hazır kendinizi tanıtıp, anlattığınız bir konuşan CV’niz yani Cv Video yoksa sisteme yüklemek için hemen
cep telefonunuzla bir CV Video çekebilirsiniz.

Böylece işveren tarafından daha çok dikkat çekerek mülakata çağırılma şansınızı artırmış olursunuz. Son olarak çektiğiniz konuşan CV’nizin yani cv video ile beğenmediğiniz o bölümü keserek tekrardan çekebilir, CV Video’nuzu istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
Özgeçmişinizi ve CV Video’nuzu düzenledikten sonra, kendinizi en iyi şekilde anlatmış olmanın verdiği o özgüvenle iş arama sürecine başlayabilir,part time ve işkur ve normal iş ilanlarına başvurabilirsiniz. İş ilanlarına bakarken aradığınız ilanları en doğru şekilde bulmak için oldukça pratik olan filtreleme özelliğimizi kullanabilir, kariyer hedefinize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Uyguladığınız filtrenin kaydedilmesiyle de bir dahaki iş arama sürecini pratik bir şekilde tamamlamış olursunuz.
En kısa sürede, dikkatleri size çekecek olan oluşturduğunuz o konuşan CV sayesinde firmalar tarafından görüntülenir ve özgeçmişi dikkatle incelenen bir iş arayan aday oluverirsiniz!
Bu esnada CVbenim’im anlık bildirimleri sayesinde de firmaların size olan ilgisinden haberdar edilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra çalışmak istediğiniz o firmayı favorilere ekleyip, firmaya ait bir gelişme olduğunda bilgilendirilirsiniz.

Özellikle sizi daha ayrıntılı bir CV oluşturma için yönlendiren yıldız sistemimizi takip ederseniz daha fazla takdir alarak daha üst sıralara çıkabilirsiniz.
Konuşan CV’niz ön mülakat yerine geçeceği için Kısa CV’nizi inceleyip, beklediğini bulan firmalardan hiç ummadığınız bir anda anlık mesaj alabilir, hemen yarın gerçekleşecek bir mülakata çağrılabilirsiniz. Size, merak ettiği birkaç önemli soruyu soracak olan firmaların merakını giderebilir, CVbenim İş Arayan Mobil Uygulaması ile sizi işe alacak işveren firma için istediğiniz zaman ulaşılabilir olursunuz.
CVbenim İş Arayan Mobil Uygulaması aracılığıyla Cvbenim.com tarafından siz ve kariyeriniz için her ayrıntının düşünüldüğünü böylece fark edersiniz.
Cvbenim.com; 04/07/2016 tarihi ile 03/07/2019 Tarihleri arasında Özel İstihdam faaliyetlerinde bulunmak üzere Türkiye Çalışma ve İş Kurumu ( işkur ) tarafından 30.06.2016 tarih ve 102770 sayılı karar ve 875 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Updated on
Mar 5, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

2022 yıl desteği eklendi
bazı hatalar düzeltildi