Řekněte nám své názory a my vás za to odměníme!

Naše výzkumy pomáhají společnostem zjistit spokojenost jejich zákazníků a zlepšovat jejich produkty a služby. Zaregistrujte se, účastněte se výzkumů a vyjádřete svůj názor i vy.

Za každý vyplněný dotazník získáte body, které si můžete vyměnit za peníze, poukazy, předplatné nebo je darovat na charitu.

Využijte pohodlně všechny funkce aplikace iVýzkumy.cz:

dostanete oznámení o nových dotaznících
dotazníky vyplníte přímo v aplikaci
díky funkci „V pohybu“ budete moct odpovídat na dotazníky podle toho, jaká místa navštěvujete
body získáte i za pozvání svých známých
iVýzkumy.cz jsou online panel respondentů, jehož členové jsou zváni k průzkumům týkajících se mnoha témat, od životního stylu přes sociální otázky po nákupní preference. Každý dokončený dotazník je odměněn určitým počtem bodů, obvykle v závislosti na délce a složitosti. Body si můžete vyměnit za peníze, poukazy, předplatné nebo je darovat na charitu.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Aplikace iVýzkumy.cz umožňuje účast v průzkumech veřejného mínění a trhu. Dává lidem příležitost anonymně vyjádřit své názory a postoje vůči produktům, službám nebo společenským událostem.

V aplikaci můžete pohodlně využívat všechny funkce jako na stránkách iVýzkumy.cz. – spravovat svůj profil, vyplňovat dotazníky i vybírat odměny. Navíc se dříve dozvíte o novém dotazníku notifikací. Zapněte si funkci V pohybu pro častější účast ve výzkumech. Nezapomeňte pozvat své známé, i za to vás odměníme.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 5, 2022
Size
17M
Installs
5,000+
Current Version
1.0.31
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Wiener Digital Manufaktur
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.