Светот на Биби

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Macedonian (North Macedonia)

„Светот на Биби“ е колекција од едукативни и забавни игри со ликот на Биби и е наменета за деца на возраст од 2 до 8 години. Во развојот на оваа апликација го запазуваме и социјалниот момент, а тоа е ограничување на времето достапно за игра во текот на денот. По истекот на времето апликацијата се заклучува и ќе биде достапна за користење наредниот ден.
"The World of Bibi" is a collection of educational and entertaining games with the image of Bibi and is intended for children aged 2 to 8 years. In the development of this application we also observe the social moment, which is the limit of time available for play during the day. After the expiration of the time, the application is locked and will be available for use the next day.
Read more
Collapse
4.5
115 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Новата верзија на едукативната апликација „Светот на Биби“ е надградена со нова игра - „Подреди ја азбуката“ со која децата ќе може да го вежбаат и учат редоследот на буквите во македонската азбука.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 11, 2019
Size
54M
Installs
10,000+
Current Version
1.2.1
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Bibiland
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.