DenizKartım

4.4
83.3K reviews
1M+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

DenizKartım Nedir?

DenizBank’ın kart uygulaması olan DenizKartım kullanıcılarına para, zaman ve kullanım kolaylığı sağlayacak özellikleri ile size özel bol bonus ve indirimli kampanyaları takip edebileceğiniz, hayatınızı kolaylaştırırken size çeşitli ayrıcalıklar sunacak bir mobil uygulamadır.

DenizBank İnternet/Mobil Bankacılık bilgilerinizle hızlı bir şekilde giriş yaparak tüm DenizBank kartlarınıza yenilenen DenizKartım ile ulaşabilirsiniz.

DenizKartım ile Neler Yapabilirsiniz?

KAMPANYALAR & FIRSATLAR

Kampanyalar menüsünden yıl boyunca DenizBank kartlarınıza özel yüzlerce kampanyaya ulaşabilir, kampanyalara tek tuşla katılabilir, kampanyalardaki kazanımlarınızın her aşamasını izleyip ne kadar ödül kazandığınızı takip edebilirsiniz.

Fırsatlar menüsünde ise sizleri çeşitli sektörlerden anlaşmalı firmalarımızın sunduğu ayrıcalıklar bekliyor.

İŞLEMLER

Tüm kart işlemlerini kolay erişiminiz için grupladık.

Kart Hareketleri ve Ayarlar menüsünden kartınıza ait harcama bilgilerine ulaşabilir, kart şifrenizi değiştirerek, kartınıza ait izinleri yönetebilirsiniz.

Başvuru ekranından kredi kartı, ek kart ve sanal kart oluşturma işlemlerinizi yapabilir. Kart limitlerinizi yönetebilir ve sözüne ödül ile harcama sözünüze ekstra bonus kazanabilirsiniz.
Nakit ve Taksit menüsünden Taksitli Nakit, Nakit Avans ve taksitlendirme işlemlerinizi yaparak nakit ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz.

Ödemeler menüsünden fatura ödeme, ulaşım kart yükleme, mobil ödeme çözümleri (QR, üye iş yeri ve NFC özellikli cihazlar için temassız mobil ödeme) ile MTV ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeni yönet ile gelecek ekstre tutarınızın bugün itibariyle ne kadar olacağını öğrenebilir, seçeceğiniz ekstre tutarı ile son kesin tarihinizden bugüne olan uygun işlemlerinizi kolayca taksitlendirerek ekstre borcunuzu rahatlatabilirsiniz.

Kart borcum güvende ile işsizlik, vefat gibi durumlarda borcunuzu güvence altına alabilirsiniz.

KARTLAR

Tüm DenizBank kartlarınızın dönem içi işlemlerini ve ekstrelerini görüntüleyebilir; anında borç ödeyebilirsiniz. (Deniz Bonus Kredi Kartı, Bonus Business Kart, İşletme Kart, Üretici Kart, Paracard)

ANA SAYFA

DenizKartım’a giriş yaptığınızda sizi karşılayan ekranda dönemin popüler kampanyalarına kısaca göz atabilir, ekranı sağ kaydırarak sosyal ve bilgilendirici hikayelere göz atabilirsiniz. Ana sayfadan sola kaydırdığınızda ise sizi kişisel takip ekranı bekliyor. Burada kartınıza ve katıldığınız kampanyalara ait özet bilgilere ulaşabilirsiniz.

KAPTANIN GÖREVİ

Kartım DenizKartım diyen düzenli kullanıcıların her ay ödül kazandığı Kaptanın Görevi ile aylık size sunulan görevleri tamamlayarak sırasıyla 3. Kaptan, 2. Kaptan ve 1. Kaptan olarak DenizKartım’ı keşfederken birbirinden değerli ödüller kazanabilirsiniz. Görevlerdeki durumunuzu kişisel takip ekranından kolayca takip edebilirsiniz.

ADIMLA KAZAN

Adımla Kazan özelliğini aktif hale getirdikten sonra telefonunuzdaki Apple Sağlık ya da Google Fit uygulamalarına izin verdiğiniz verilere ulaşılır. Buradaki veriler kullanılarak (adım sayısı, boy, kilo) hesaplanan hedeflere ulaştığınızda da Kaptanın Görevi’nden ekstra yıldızlar kazanarak ödüller kazanabilirsiniz.

MOBİL ÖDEMELER

DenizKartım’a bir kere giriş yaptıktan sonra ekranınızı yana çevirerek QR kod ile hızlı ödeme yapabilirsiniz. Kişisel takip ekranının üzerinde yer alan ayarlar çarkına tıklayarak ayarlarınızı yönetebilirsiniz.

DenizKartım’ı hemen indirin siz de tüm bu ayrıcalıklardan faydalanın.

Oh ne güzel… DenizKartım!
Updated on
Sep 15, 2023

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Device or other IDs
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

Ratings and reviews

4.5
82.9K reviews
Mohammad Rahmat
August 24, 2020
Very user friendly, can navigate easily through various options such as promotions, card statements and other instant payment options.
6 people found this review helpful
Did you find this helpful?
DenizBank
August 25, 2020
❤️
İbrahim ALKAN
June 30, 2021
Poor design, not user friendly, and crashes.
10 people found this review helpful
Did you find this helpful?
DenizBank
June 30, 2021
We continue to renew and develop DenizKartım to serve you better. We would like to evaluate your comments and suggestions, if you can submit the areas you think need improvement on the http://bit.ly/DenizBankBildirim page.
Ayda
June 17, 2021
lots of bugs and issues with the app :/ could have been much better
16 people found this review helpful
Did you find this helpful?
DenizBank
June 17, 2021
Sizler için uygulamamızı sürekli geliştirmeye çalışıyoruz. Beğendiğiniz/beğenmediğiniz ya da keşke DenizKartım’da olsaydı dediğiniz özellikleri bize her zaman http://bit.ly/DenizBankBildirim sayfasından iletebilirsiniz 😇

What's new

DenizKartım uygulamamızın yeni özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

Bu versiyonla birlikte kart harcamalarınız için Dijital Slip tercihi gerçekleştirerek doğanın korunmasına katkıda bulunabilirsiniz. DenizKartım üzerinden dijital sliplerinizi görüntüleyebilir ve tercih ayarlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Geri bildirimleriniz ile güncellemelerimiz devam edecek, bizi takipte kalın.