Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Albanian

Më shumë se 10,000 këpucë dhe shumë rroba. Zgjedh koleksionin e cilësdo sezonë që ti dëshiron dhe të trendeve të fundit të modës.

Aplikacioni zyrtar i www.gentli.com.

Çfarë mund të përfitosh nga aplikacioni?

1. INFORMOHU

Ke mundësinë që të infromohesh i/e pari/a për çdo koleksion të ri, për brende të reja, për zbritjet dhe për numrat e fundit në stok.

1. KËRKO DHE PËRFITO

Kërko modelin që ti do për çdo event, duke përdorur mjetet ndihmëse në aplikacion dhe përfito zbritje më herët, duke mbledhur pikë.

1. SHIKO BRENDET MË TË NJOHURA DHE MË TË KËRKUARA

Eksploro brendet më të kërkuara dhe infromohu për më të rejat e tyre:

1. Vagabond

2. Ciciban

3. Clarks

4. Imac

5. Vizzano

6. Steve Madden

7. Ecco

8. Fly fot

9. Ambitious

10. Bronx dhe shumë të tjera….

1. KARTAT E LOJALITETI NË knAPP

A e di që me aplikacionin knAPP mund të fitosh kartën e lojalitetit? Në bazë të blerjes që ti bën, ti do të shpërblehesh me njërën nga 5 kartat e lojalitetit: Standard, Silver, Gold, Platinum dhe Diamond. Për çdo blerje, ti do të jesh më afër çdo oferte shtesë që mund të përfitosh nga aplikacioni.
More than 10,000 shoes and lots of clothes. Choose the collection of any season you want and the latest fashion trends.

Official application of www.gentli.com.

What can you gain from the application?

1. INFORM

You have the opportunity to be the first to be informed about each new collection, new brands, discounts and the latest numbers in stock.

1. SEEK AND BENEFIT

Search for the model you want for each event, using the aids in the application and get discounts in advance, by collecting points.

1. LOOK AT THE MOST KNOWN AND MOST REQUIRED BRANDS

Explore the most requested brands and stay informed about their updates:

1. Vagabond

2. Ciciban

3. Clarks

4. Imac

5. Vizzano

6. Steve Madden

7. Ecco

8. Fly fot

9. Ambitious

10. Bronx and many more….

1. LOYALTY CARDS IN knAPP

Do you know that with the knAPP application you can get a loyalty card? Based on the purchase you make, you will be rewarded with one of 5 loyalty cards: Standard, Silver, Gold, Platinum and Diamond. For each purchase, you will be closer to any additional offers you can take advantage of the app.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Përmirësime te pergjithshme
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 5, 2022
Size
31M
Installs
100+
Current Version
2.8.3
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Digital Flow Systems
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.