Dooronline

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

DOORONLINE je portál pro správu nemovitostí. Aplikaci mohou využít všichni klienti, kteří si vybrali jako svého správce společnosti R3 group s.r.o. nebo Doorman s.r.o..

Moderní svět ve 21. století klade důraz na online přístup. Dooronline propojuje svět správce, výboru a ostatních vlastníků do přehledného celku.


CO JE DOORONLINE

• Dooronline je nástroj pro správce, výbor a vlastníky, který pomáhá sdružovat všechny řešené úkoly a informace na jednom místě.
• Dooronline je spojení obou světů do jednoho jazyka, kterému všichni rozumí.
• Dooronline je aplikace pro web i mobilní telefony.


PRO KOHO JE DOORONLINE:

• Správa nemovitosti je služba, kterou dělají lidé. Proto, aby podávali vynikající výsledky potřebují profesionální nástroje.
• Dooronline je nástroj. Je určen pro správce nemovitosti a jejich klienty.


CO UMÍ DOORONLINE:

• Žádosti
Všichni vědí, kdo na jakém úkolu pracuje. Je na první pohled jasné, kdy bude úkol dokončen nebo jaké vznikají problémy. Žádosti lze sdílet se členy týmu nebo celého domu. Se strategickými žádostmi může pracovat jenom výbor se správcem domu.
• Aktuality
Když praskne voda, je připraveno vyúčtování nebo je třeba všechny pozvat na schůzi SVJ jsou tu aktuality. Je to jednoduché, každému hned v kapse pípne jeho telefon.


TÝM DOORONLINE:

„Nespokojili jsme se s nástroji, které byly na trhu k dispozici a vyvinuli jsme si vlastní - DOORONLINE.“

„Perfektně zapadá do naší představy moderní správy nemovitostí v 21. století. Dooronline reflektuje naše zkušenosti a znalosti problematiky s profesionální správou bytových domů, které sbíráme již od roku 2006.“
DOORONLINE is a portal for property management. The application can be used by all clients who have chosen R3 group s.r.o as their administrator. or Doorman s.r.o ..

The modern world in the 21st century emphasizes online access. Dooronline connects the world of the administrator, the committee and other owners into a clear whole.


WHAT IS DOORONLINE

• Dooronline is a tool for administrators, committees and owners that helps to combine all solved tasks and information in one place.
• Dooronline is the connection of both worlds into one language that everyone understands.
• Dooronline is an application for web and mobile phones.


WHO IS DOORONLINE FOR:

• Property management is a service done by people. Therefore, they need professional tools to deliver excellent results.
• Dooronline is a tool. It is intended for property managers and their clients.


WHAT DOORONLINE CAN DO:

• Applications
Everyone knows who is working on what task. At first glance, it is clear when the task will be completed or what problems arise. Applications can be shared with team members or the whole house. Only the committee with the house manager can work with strategic applications.
• News
When the water bursts, the bill is ready or everyone needs to be invited to the SVJ meeting, there are news. It's easy, everyone's phone beeps right in their pocket.


DOORONLINE TEAM:

"We were not satisfied with the tools available on the market and we developed our own - DOORONLINE."

"It fits perfectly into our vision of modern property management in the 21st century. Dooronline reflects our experience and knowledge of the issues with professional management of apartment buildings, which we have been collecting since 2006. "
Read more
Collapse
Loading…

What's New

- dočasně omezen proces registrace pouze na web
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 20, 2021
Size
20M
Installs
50+
Current Version
1.0.1
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Doorman s.r.o.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.