Asystent Farmera

5K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

🍀 Zdajemy sobie sprawę, że rolnictwo to ciężki kawałek chleba.
Doceniamy Twoją pracę i dlatego też postanowiliśmy Ci w tym pomóc!

🍀 Asystent Farmera to nie tylko dziennik zabiegów! To także prędkościomierz z funkcją tempomatu! Twój ciągnik nie posiada prędkościomierza? Chcesz znać prędkość z jaką wykonujesz zabieg?

Wykorzystaj tempomat wbudowany w naszą Aplikację i zadaj prędkość z jaką chcesz się poruszać! Tempomat powiadomi Cię sygnałem dźwiękowym o tym, że przyspieszasz bądź zwalniasz! Na podstawie lokalizacji dzięki sygnałowi GPS, Aplikacja jest w stanie określić Twoją prędkość i pomóc Ci w codziennej pracy. Wykorzystaj nawigację i używaj tempomatu razem z nami!Tempomat zawsze będzie bezpłatny!🍀 Odpowiednio udokumentowane zabiegi rolnicze to ważny aspekt prowadzenia gospodarstwa. Nie tylko z uwagi na dbałość o dobre praktyki rolne, ale także ze względu na obowiązujące przepisy. Brak stosownej dokumentacji może wiązać się z grzywną w przypadku przeprowadzonej kontroli. Wspieramy polskie rolnictwo i właśnie dlatego stworzyliśmy Asystenta Farmera - aby pomóc polskim rolnikom!

Zgodnie z Programem Azotanowym, każdy rolnik powinien dokumentować zabiegi agrotechniczne wykonywane na polu, z uwzględnieniem:

🌱 terminu zbioru;
🌱 daty stosowania nawozu, jego rodzaju i dawki;
🌱 terminu siewu jesiennej uprawy.

Szczególnie ważne są zabiegi związane z nawożeniem azotem.
W przypadku gospodarstw o powierzchni użytków rolnych 10 ha i większych, bądź utrzymujących zwierzęta gospodarskie w liczbie 10 DJP i więcej, należy także uwzględnić:

🌱 rodzaj uprawy, na której został zastosowany nawóz azotowy i jej powierzchnię;
🌱 termin przyorania nawozu naturalnego, w przypadku zastosowania tego nawozu na
terenie o dużym nachyleniu.


🍀 Idąc z duchem czasu i wychodząc naprzeciw potrzebom polskich rolników, stworzyliśmy aplikację mobilną, która umożliwia intuicyjne tworzenie i przechowywanie ewidencji zabiegów.

Dzięki niej, prowadzenie dokumentacji rolniczej staje się proste i przejrzyste.


🍀 Asystent Farmera daje możliwość zapisania wykonanego zabiegu za pomocą kilku kliknięć. Zamierzasz wykonać nawożenie uprawy? Wybierasz zabieg "Nawożenie", rodzaj nawozu spośród przygotowanych opcji, podajesz zawartość azotu i zastosowaną dawkę. Gotowe!

Właśnie stworzyłeś zapis w Dzienniku Pola, do którego w każdej chwili możesz zajrzeć z poziomu aplikacji. W razie potrzeby - możesz wygenerować plik PDF zawierający zapisane zabiegi i wydrukować ewidencję, bądź przesłać mailem do swojego doradcy.

🍀 Oprócz Dziennika Pola, w którym zapisujemy wszystkie wykonane zabiegi, masz dostęp do Dziennika Azotowania. Przechowujemy tam tylko te zabiegi, podczas których wprowadziłeś na pole azot. Dane odnośnie zabiegów związanych z zastosowaniem azotu możesz zapisać w pliku PDF, w formie tabelki stworzonej na wzór tej przedstawionej jako załącznik do Programu Azotanowego.

Asystent obsługuje także Dziennik Ochrony, w którym możesz generować ewidencję zabiegów ochrony zgodną z wymogami!


🍀 Na tą chwilę, jako Użytkownik masz do dyspozycji wiele rodzajów zabiegów przygotowanych w formie czytelnych przycisków. Ręcznie należy wprowadzać jedynie cechy takie jak np. głębokość orki, dawka siewu bądź nawozu, nazwa środka ochrony roślin i tym podobne.

Niezależnie od tego czy na Twoje gospodarstwo składa się 1 ha albo 1000 ha gruntów - dla nas jesteś równie ważny co pozostali Użytkownicy. Nasza Aplikacja nie ma żadnych ograniczeń odnośnie powierzchni gospodarstwa.


🍀 Naszym celem jest modernizacja polskiego rolnictwa i spełnienie narzucanych przez teoretyków wymagań! Wierzymy, że nasza Aplikacja usprawni Twoją pracę.


Pamiętaj, że w każdej chwili możesz skontaktować się z nami wysyłając wiadomość e-mail pod adres: kontakt@asystentfarmera.pl.Znajdź nas na Facebooku!Życzymy obfitych plonów i sprawnej pracy z Asystentem Farmera!

Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Wspieramy polskie rolnictwo!
Updated on
May 21, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

1) Poprawiono wyświetlanie ostatniej uprawy i zabiegu
2) Dodano alfabetyczne sortowanie pól