FaldanAdam - Gerçek Falcılar, Kahve Falı, Tarot

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

FaldanAdam, yeni nesil kahve falı uygulamasıdır. Kahve falını ister gerçek falcılara, istersen yapay zeka ve astroloji yardımıyla yorumlatabilirsin. Seni AŞK, PARA, KARİYER ve ŞANS konularında yönlendirir.

İsim ve tarih veren yorumlarıyla şaşırtır! Dikkat et bağımlısı olabilirsin.
Hem de her gün ilk kahve falın FaldanAdam'dan ücretsiz.

NASIL ÇALIŞIR?
FaldanAdam en akıllı kahve falı ve tarot falı uygulamasıdır! Kahve fincanının fotoğrafını çekersin, Bilgilerini doldurup siparişini gönderirsin. Görsel tanıma ve astroloji yani burç bilgini kullanarak sana gerçek falcılar tarafından yazılmış içeriklerden mükemmel ve detaylı bir yorum sunar. Hem de her defasında anlık astroloji değişimlerini hesaplayarak.

Kahve falını daha fazla detaylandırmak istersen, sistemdeki falcılardan özel yorum isteyebilirsin. İşte tam burada FaldanAdam'ın sihirli falcıları seni hayrete düşürecekler...

FaldanAdam ile sadece bir kaç dakika içerisinde en hızlı ve gerçek kahve falı deneyimini yaşatır! Daha önce hiç bu kadar pratik bir kahve falı ve tarot uygulaması görmediğine emin olabilirsin.

ÇILGIN ÖZELLİKLER
-FaldanAdam seni telefonundan tanır, bu yüzden üyelik gerektirmez.
-Kahve fincanlarını tanır ve en doğru yorum için seni yönlendirir.
-Kahve falını yollarken girdiğin bilgiler profiline kayıt edilir, böylece her defasında yeniden yazmana gerek kalmaz. Tabii başkası için de fal yollamak istersen değiştirebilirsin ;)
-En geç 30 dakika içerisinde gerçek kahve fali yorumunu gönderir.

DESTEK
Aklına takılanlar veya destek istediğinde bize her an ulaşabilirsin.
Fantastik destek ekibimizle tanışman gerek
support@faldanadam.zendesk.com
FaldanAdam is a new generation of coffee fortune telling. You can interpret coffee fortune telling with the help of real fortune tellers or artificial intelligence and astrology. It guides you on LOVE, MONEY, CAREER and CHANCE.

It surprises with its comments giving names and dates! Be careful you can be addicted.
Besides, your first cup of coffee every day is free from FaldanAdam.

HOW DOES IT WORK?
FaldanAdam is the smartest coffee fortune and tarot application! You take a photo of the coffee cup, fill in your information and send your order. It provides you with an excellent and detailed interpretation of content written by real fortune-tellers using visual recognition and astrology, ie horoscope knowledge. By calculating the instant astrology changes every time.

If you want to elaborate more on your coffee fortune, you can request special comments from fortune tellers in the system. This is where FaldanAdam's magic fortune tellers will amaze you ...

With FaldanAdam, it gives you the fastest and real coffee fortune-telling experience in just a few minutes! You can be sure that you have never seen such a practical coffee fortune and tarot practice before.

CRAZY FEATURES
-FaldanAdam recognizes you on your phone, so no membership required.
-Recognizes coffee cups and guides you to the most accurate interpretation.
-When you send your coffee fortune, the information you enter is recorded in your profile, so you don't have to rewrite it each time. Of course, if you want to send fortune telling for someone else, you can change it;)
- It sends the real coffee fortune interpretation within 30 minutes at the latest.

SUPPORT
You can reach us at any time if you have any questions or want support.
You need to meet our fantastic support team
support@faldanadam.zendesk.com
Read more
Collapse
3.3
10,207 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Bazı hataları giderdik ve kullanımı kolaylaştıracak geliştirmeler yaptık.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 27, 2021
Size
18M
Installs
500,000+
Current Version
1.3.17
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
In-app Products
$0.99 - $9.49 per item
Permissions
Offered By
FaldanAdam
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.