FaldanAdam: Kişisel Kahve Falı

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

FaldanAdam isim ve tarih veren yorumlarıyla şaşırtır! Dikkat et bağımlısı olabilirsin.🔮

Hem de her gün ilk kahve falın FaldanAdam'dan ücretsiz. Üstelik FaldanAdam Premium ile ücretsiz kredini 2'ye çıkartabilirsin.

FaldanAdam, yeni nesil kahve falı uygulamasıdır. Kahve falını ister gerçek falcılara, istersen yapay zeka ve astroloji yardımıyla yorumlatabilirsin. Seni AŞK, PARA, KARİYER ve ŞANS konularında yönlendirir.

NASIL ÇALIŞIR?
FaldanAdam en akıllı kahve falı ve tarot fali uygulamasıdır! Kahve fincanının fotoğrafını çekersin, bilgilerini doldurup siparişini gönderirsin. Görsel tanıma ve astroloji yani burç bilgini kullanarak sana gerçek falcılar tarafından yazılmış içeriklerden mükemmel ve detaylı bir kahve fali yorumu sunar. Hem de her defasında anlık astroloji değişimlerini hesaplayarak. Fincan fotoğrafı dışında gönderilen fotoğraflar için ise sistem tarafından, size özel olarak fincan fotoğrafları seçilir ve yorumcularımıza bu fotoğraflar iletilir.

Kahve falını daha fazla detaylandırmak istersen, sistemdeki falcılardan özel yorum isteyebilirsin. İşte tam burada FaldanAdam'ın sihirli falcıları seni hayrete düşürecekler ve gerçek kaave falı deneyimini yaşayabileceksin.

FaldanAdam ile sadece bir kaç dakika içerisinde en hızlı ve gerçek kahve falı deneyimini yaşatır! Daha önce hiç bu kadar pratik bir kaave falı ve tarot uygulaması görmediğine emin olabilirsin.

ÇILGIN ÖZELLİKLER
-FaldanAdam seni telefonundan tanır, bu yüzden; Kaave - Falcı Bacı, Faladdin vb. kahve falı uygulamalarında olduğu gibi üyelik gerektirmez.
-Kahve fincanlarını tanır ve en doğru, detaylı kahve falı yorumu için seni yönlendirir.
-Kahve falını yollarken girdiğin bilgiler profiline kayıt edilir, böylece her defasında yeniden yazmana gerek kalmaz. Tabii başkası için de fal yollamak istersen değiştirebilirsin ;)
-En geç 30 dakika içerisinde gerçek kahve fali yorumunu gönderir. Bu süreyi dilersen FaldanAdam Premium ile kısaltabilirsin.

DESTEK
Aklına takılanlar veya destek istediğinde bize her an ulaşabilirsin.
Fantastik destek ekibimizle tanışman gerek
support@faldanadam.zendesk.com
FaldanAdam surprises with her name and date comments! Be careful, you may be addicted.🔮

And every day, your first coffee fortune is free from FaldanAdam. Moreover, you can increase your free credit to 2 with FaldanAdam Premium.

FaldanAdam is a new generation coffee fortune-telling application. You can have your coffee fortune interpreted by real fortune-tellers or with the help of artificial intelligence and astrology. It guides you on LOVE, MONEY, CAREER and CHANCE.

HOW DOES IT WORK?
FaldanAdam is the smartest coffee fortune and tarot application! You take a photo of the coffee cup, fill in your information and send your order. Using your visual recognition and astrology knowledge, it offers you an excellent and detailed coffee fortune interpretation from the contents written by real fortune-tellers. By calculating instant astrology changes every time. For photos sent other than the cup photo, the system selects the cup photos specially for you and sends these photos to our commenters.

If you want to elaborate more on your coffee fortune, you can request special comments from the fortune tellers in the system. Right here, FaldanAdam's magic fortune tellers will amaze you and you can experience real kaave fortune telling.

With FaldanAdam, you will experience the fastest and real coffee fortune-telling in just a few minutes! You can be sure that you have never seen such a practical kaave horoscope and tarot application before.

CRAZY FEATURES
-FaldanAdam knows you from your phone, so; Kaave - Falcı Bacı, Faladdin etc. It does not require membership as in coffee fortune applications.
- Recognizes coffee cups and guides you for the most accurate and detailed coffee fortune interpretation.
-The information you enter while sending your coffee fortune is saved in your profile, so you don't have to rewrite it every time. Of course, if you want to send fortunes for someone else, you can change it ;)
-It sends the real coffee fortune interpretation within 30 minutes at the latest. If you wish, you can shorten this period with FaldanAdam Premium.

SUPPORT
You can reach us at any time if you have any questions or need support.
You need to meet our fantastic support team
support@faldanadam.zendesk.com
Read more
Collapse
3.4
10,501 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Kişisel kahve falı deneyiminizi biraz daha iyileştirmek için geliştirmeler yaptık.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 26, 2022
Size
18M
Installs
500,000+
Current Version
1.3.23
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
In-App Purchases
In-app Products
$0.49 - $9.49 per item
Permissions
Offered By
FaldanAdam - Fal, Tarot, Astroloji
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.