Dua Ve Zikirler -Hısnul Muslim

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Allah Teâlâ’ya hamd, Rasûlü Muhammed-sallallahu aleyhi ve sellem-’e, âline ve ashabına salât ve selâm olsun.
Gerek insî ve cinnî şeytanlar; gerekse kötülüğü emreden nefsimizin saldırıları, bizi gaflete sürükleyip hedefi şaşırtmaktadır. Oyalanma ve gurur dünyası denilmesi de bundan dolayıdır.Bu, gafletin bir başka adıdır.Artık Allah Teâlâ’nın hoşnutluğunu kazan-maya vesile olacak sebeplere sarılmak kişiye ağır gelir ve kendini avutmanın yollarını arar.
Bu saldırılara karşı müslümanın kendini koruyacak kalesi de, Rasûlullah-sallallahu aleyhi ve sellem-’in hayatında inşa edip günümüze kadar ehli sünnet hadis âlimlerince bize ulaştırılan sahih zikir ve duâlardır.Kalbi Allah Teâlâ'yı anmakla yumuşayan bir müslüman, bunlarla kendini koruma altına alır ve Rabbinin hoşnutluğunu kazanabileceği tüm vesilelere hırsla tutunur.
İşte bu noktadan hareketle yayınladığımız eser, bir çok ilim ehli ve öğrencisi tarafından beğeni kazanmış ve “Hısnu’l-Muslim” adıyla dünyanın birçok yerinde elden ele okunmuş ve ezberlen-miştir.Yer verilen hadislerin kaynaklarının zikredilmesiyle ayrı bir önem kazanan bu kitap, dileriz herkese yararlı olur.
Faydalı eserleri size ulaştırmayı gaye edinen yayınevimizin bu çalışmasının da ilgi uyandıracağını umarız.
Arapça metinlerin Türkçe okunuşlarına yer vermekten, anlamı değiştiren hatalara yolaçtığı ve yaşatmaya çalıştığımız sahih ilmî değerlere aykırı olduğundan dolayı bundan kaçındık. Bu gibi kitaplardan ezber yapmaktan şiddetle kaçınmalıdır.
Arapça metnin harekeli olması ezber ve doğru telaffuz için yeterince kolaylık sağlayacaktır.
Şüphesiz başarı, Allah’tandır.

*** UYGULAMA ÖZELLİKLERİ ***

* İnternet kullanımı gerektirmez.

* Sade tasarım

* Arapça metinler
Praise be to Allaah, O Messenger of Allah be upon Muhammad-'e, blessings and peace be upon the forehead and his companions.
Both Inside and jinn devils, as well as ordering the evil attacks of egos, ignorance drag us confuses the target. Hereinafter called because in the world of escapism and pride dolayıdır.Bu, heedlessness adıdır.Artık Allaah another win-satisfaction will be instrumental in yeast cling to the reasons people look for ways to lighten the heavy income and himself.
Muslim fortress to protect themselves against these attacks, the Prophet-sallallahu alayhi wa sallam-'s life built and delivered us to the present day Sunni Sahih hadith scholars and duâlardır.Kalbi glorifying Allah, a Muslim hearts do soften to, is under protection and self- clings to the good pleasure of the Lord ambition to win all occasion.
From this point, published works, and have gained a lot of knowledge, competence and appreciated by students "Hısnu'l-Muslim" in many parts of the world hand in hand with the name Mark and chanting ezberlen-miştir.Yer separate sources has gained importance in the hadiths of this book to anyone who wish would be useful.
Useful works aiming to reach you hope to arouse interest in this work of publishing house.
Arabic texts in Turkish text to give meaning to errors caused by changing and trying to live it because it is contrary to authentic scientific values ​​avoided. These books such as memorization, he should refrain from violence.
Memorization and the correct pronunciation of the Arabic text to be the vibrant enough to provide convenience.
Surely success from God.

APPLICATION FEATURES *** ***

* Does not require use of the Internet.

* Simple design

* Arabic texts
Read more
Collapse
4.6
910 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

* Eğer güncellemeden sonra hata alırsanız ya da uygulama hemen kapanırsa uygulmayı silip tekrar yükleyin.
* Gece modu eklendi.
* Sesli okuma özelliği eklendi.
* Sayfa sayfa okuma özelliği eklendi.
* Yazı boyutu sorunu çözüldü.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 25, 2019
Size
6.4M
Installs
50,000+
Current Version
5.9
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Ferhat Erbil
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.