Generali Hesabım

10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Generali Sigorta’nın yepyeni uygulaması; Generali Hesabım’ı kullanarak sizler de sigortacılık işlemlerinizi günün her anında kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Sigortacılık işlemlerini sizler için daha kolay algılanabilir ve uygulanabilir hale getiren Generali Sigorta; günün her anında, nerede olursanız olun ulaşabileceğiniz Generali Hesabım uygulaması sayesinde online işlem yaparak zamandan tasarruf edebilmenizi sağlayacak.
Generali Sigorta’nın sizler için geliştirdiği mobil uygulaması Generali Hesabım’ı kullanarak; tüm poliçelerinizi görüntüleyebilir, indirebilir ve poliçelerinizin son durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hangi poliçenizin yürürlükte olduğunu, sona erdiğini ya da dondurulmuş olduğunu görebilirsiniz. Yenilemesi yaklaşan poliçelerinizi takip edebilir ve yenileme teklifinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca Kasko Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası ve Seyahat Sağlık Sigortası gibi farklı sigorta ürünlerimiz için kolayca bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Poliçelerim bölümünden; poliçe bilgilerinize dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zamanda ulaşabilmenin yanı sıra; gönderimini talep ettiğiniz bir poliçeniz varsa; kargo takibini de kolayca yapabilirsiniz.
Hasar işlemleri alanından; Kasko Sigortası ve Trafik Sigortası gibi sigorta poliçelerinize ait hasar bilgilerini görüntüleyebilir ve yeni hasar bildiriminde bulunabilirsiniz. Kazaya ait fotoğrafları ekleyebilir, kazada hasar gören araca ait parçaları işaretleyebilirsiniz. Hasar dosya durumunu görüntüleyebileceğiniz ve eksik belgeler ile tamamlanan eksper raporlarına ulaşabileceğiniz bu özellik, sigortanızla ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm işlemlere kolaylıkla ulaşabilmenize destek oluyor.
Poliçenizi acentelerimizden aldıysanız; Acentem alanını kullanarak; poliçe yaptırdığınız acenteyi görebilir, acentenin detaylı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu alandan acentenizi arayabilir, e-posta gönderebilir ya da acenteniz tarafından telefon ile aranma talebinde bulunabilirsiniz.
Eğer poliçenizi web sitemiz veya çağrı merkezimiz üzerinden yaptırdıysanız; Müşteri Hizmetleri alanını kullanarak; Generali Sigorta’ya ait iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Müşteri Çözüm Merkezi’ni arayabilir, e-posta gönderebilir, iletişim formunu doldurabilir ya da aranma talebinde bulunabilirsiniz.
Ödüllerim alanından; kazanmış olduğunuz hediye çeklerine ve indirim kuponlarına ulaşabilir ve ödül kodlarınızı talep edebilirsiniz. Ödüllerinizin geçerlilik tarihini, nasıl kullanılacağını, hangi ürünlerde geçerli olduğunu ve diğer tüm kampanya koşullarını bu alandan görüntüleyebilirsiniz.
Acenteler bölümünden; en yakın Generali Sigorta acentelerine ulaşabilir, iletişim bilgilerini görüntüleyebilir ve harita üzerinden yol tarifi alabilirsiniz.
Anlaşmalı Servisler bölümünden; Generali'nin anlaşmalı olduğu servislere, bu servislerin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Bildirimler alanında; kazanmış olduğunuz ödüllerle ilgili bildirimleri görüntüleyebilirsiniz.
Profilim bölümünden; iletişim bilgilerinizi güncelleyebilir, sizi daha yakından tanımamıza ve hizmet kalitemizi arttırmamıza yardımcı olacak profil sorularımıza cevap verebilirsiniz. Ayarlar bölümünden ise; uygulama ayarlarını ve iletişim tercihlerinizi güncelleyebilirsiniz.

Generali Hesabım Uygulamasının Sunduğu Avantajlar
●Acil durumlarda tek bir tuşla yardım çağırabilirsiniz.
●Olası bir kaza durumunda hasar kaydınızı uygulamadan kolaylıkla açabilir, hasar durumunuzu takip edebilir hatta eksik evraklarınız varsa bu uygulama ile hızlıca yükleyebilirsiniz.
●Aktif ve vadesi biten poliçelerinizi görüp, yenileme dönemlerini çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.
●7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz yerden sigortacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Updated on
Jul 20, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Google Play uyumu güncellendi.