Sorun Kalmasın - YKS TYT AYT K

Contains ads
1M+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Sorun Kalmasın ile bugüne kadar ücretsiz 9 milyondan fazla soru soruldu ve cevaplandı

Sorularını sor cevaplansın! Takıldığın soruların fotoğrafını paylaşarak sorularına cevap bulabilirsin veya sorulmuş sorulara yanıt vererek kendini geliştirebilirsin. Ayrıca en popüler soru ve cevapları inceleyip bir adım öne geçebilirsin. Sorun Kalmasın, YKS (TYT/AYT), LYS, KPSS, LGS, DGS ve ALES sınavlarına hazırlık başta olmak üzere öğrencilerin en büyük yardımcısı!

Görüntü tanıma teknolojisi ile sorduğunuz soruyu daha önce sorulmuş sorular arasında tarıyoruz. Böylece daha önce çözülmüş ise anında çözümüne ulaşabiliyorsunuz.

Sorun Kalmasın'la eksik olduğunuzu hissettiğiniz ders ve konulardaki sorulara ulaşabilirsiniz.

Soru sor; doğru cevap ver; haftalık, aylık ve yıllık sıralamalarda yer al.

Sınava girmesen de uygulamayı kullanabilir, sorularını sorabilirsin. Üye olurken yks, kpss, teog, dgs ve ales bölümlerinden hangisinde yer almak istediğini seçmen yeterli. Sonrasında ister test çöz ister soru sor.

Sınava hazırlanan üyelerimizin YKS için hazırlamış olduğu özel ders notlarını internetin olmadığı zamanlarda okumak için telefonuna saklayabilirsin.

Uygulamamızdaki konulara göre filtreleme özelliğiyle istediğin konudan soruları filtreleyebilir, soru çözümlerini anında görebilirsin. Test çöz ve çözümleri olan testleri çözerek sınava hazırlan.
Updated on
Oct 25, 2021

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
This app may share these data types with third parties
App activity, App info and performance, and Device or other IDs
This app may collect these data types
Personal info, Financial info and 4 others
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

- Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.
- Bazı cihazlarda karşılaşılan fotoğraf ekleme sorunu çözüldü.