Halısahavar

5K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

⚽⚽ Halı sahada ihtiyacınız olan her şey için Halısahavar yanınızda! ⚽⚽

*** Halı sahaların vazgeçilmezi Halısahavar şimdi Android’te! ***

Halı saha tutkunlarının hayatını kolaylaştıran Halısahavar mobil uygulaması, futbolseverler için birçok yenilik sunuyor. Bu yenilikler, halı saha organizasyonlarında yaşadığınız sorunları da geride bırakıyor. Halısahavar mobil ile halı sahada aradığınız her şey hizmetinizde!

HALI SAHA PARTNERİNİ BUL!
Halı sahada kendine partner mi arıyorsun? Halısahavar, bu yüzden var. Halısahavar ile oyuncu, maç, rakip arayabilir, sahalar hakkında bilgi alabilir ve turnuvalara katılabilirsin!

ADAM MI EKSİK?
Maçın başlamasına dakikalar kala eksik mi kaldınız? Yenge en önemli oyuncunuzu kadrodan mı çıkardı? Üzülmeyin. Halısahavar mobil ile yakınınızdaki oyuncular için ilan oluşturabilir, eksik mevkiye oyuncu arayabilir ve yeni halı saha oyuncularıyla eşleşebilirsiniz.

SAHADA DİŞİNİZE GÖRE RAKİP Mİ YOK?
Çok güçlü ve atletik bir takıma sahipseniz galibiyet serisi kaçınılmaz oluyor, ama unutmayın. Los Galacticos bile her maçı kazanamadı. Galibiyet serinizi sona erdirecek takımı Halısahavar üzerinden bulabilir, sahada kıyasıya mücadele edebilirsiniz.

CANINIZ MAÇ YAPMAK MI İSTİYOR?
Bazen bireysel olarak halı saha yapmak isteseniz de arkadaşlarınız uygun olmayabilir. Bu durumlarda Halısahavar mobil uygulamasından maç arayarak maçlara katılabilir, oynama hevesinizi sahaya yansıtabilirsiniz!

TAKIMIN KAPTANI OL!
Hayalini kurduğun takımı kur, transferini yap ve futbolcu ruhunu sahaya yansıt! Halısahavar ile takım oluşturabilir, diziliş belirleyebilir ve formsuz oyuncuları yedek kulübesinde oturtabilirsin. Takımına yıldız oyuncuları transfer ederek daha güçlü bir takıma sahip olabilirsin.

HALISAHAVAR KARTINI OLUŞTUR!
Mevkini seç, özelliklerini belirle, oyuncu arayan takımların karşısına çık! Halısahavar ile Halısahavar (HSV) kartını oluşturabilir, profesyonel bir halı saha oyuncusu deneyimi yaşayabilirsin.
BİZE ULAŞIN!

Twitter’da takip edin: https://twitter.com/halisahavar
Instagram’da takip edin: https://www.instagram.com/halisahavar/
Linkedin’de takip edin: https://www.linkedin.com/company/halisahavar
Facebook’ta takip edin: https://www.facebook.com/halisahavar
İletişim: iletisim@halisahavar.com
Daha fazla bilgi için www.halisahavar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Updated on
Dec 29, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available