Matflix

Contains adsIn-app purchases
3.8
1.08K reviews
100K+
Downloads
Content rating
PEGI 3
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Rewolucja w pomocy przy zadaniach matematycznych.

DLA UCZNIÓW, DLA RODZICÓW, DLA NAUCZYCIELI

Zrób zdjęcie i zobacz jak poprawnie je rozwiązać, wraz z komentarzem nauczyciela

Bez czekania, pytania, licytacji i szukania.

Wszytko rozpisane jak w zeszycie i wyjaśnione niczym na korepetycjach.

Dodaj swój podręcznik i sprawdź czy dobrze kombinujesz. Nasza aplikacja nie tylko pokaże wynik zadania, ale również wyjaśni w jaki sposób poprawnie je rozwiązać. Zupełnie jak na korepetycjach lub w klasie na lekcji matematyki. Wszystkie nasze rozwiązania są sprawdzane przez wykształconych dydaktyków i doświadczonych nauczycieli. Proces dojścia do właściwego wyniku opracowany jest w sposób powtarzalny, przedstawiony zawsze w taki sam jasny i czytelny sposób.

Myślisz, że to tylko ściąga? Nie!

To co nas odróżnia od innych tego typu aplikacji to dbałość o szczegóły i możliwie najbardziej przejrzysty sposób rozpisania każdej części zadania matematycznego. Z aplikacją Matflix praca domowa to nie tylko bierne przepisywanie czy „ściąganie” to również weryfikacja własnego sposobu poszukiwania rozwiązania.

Matflix nie jest apką wyłącznie „do przepisywania”. Pracujemy nad funkcją, która pozwoli realnie uczyć się matematyki śledząc komentarz nauczyciela przypisany do każdego z przedstawionych etapów zadania. Liczymy na to, że niebawem każdy podręcznik matematyczny będzie uzbrojony w opisaną funkcjonalność czyli „komentarz nauczyciela”. Obecnie funkcja ta jest w fazie testów więc dotyczy części zadań.

Sprawdź czy mamy Twój podręcznik, jeśli nie to niebawem się pojawi. Jesteśmy nastawieni na rozwój i chcemy stworzyć idealną bazę do nauki matematyki na każdym poziomie. Zobacz na kolorowych opracowaniach na co powinieneś zwrócić uwagę, co jest istotne przy poszukiwaniu finalnego wyniku. Bez względu na to czy będzie to proste równanie, czy rozbudowane zadanie tekstowe.

Wszystkie zadania i ćwiczenia w aplikacji przedstawione zostały w graficzny sposób. Wykresy, diagramy, tabelki z podkreślonymi istotnymi elementami. Tego nie znajdziesz nigdzie indziej.

Jeśli chcesz się uczyć i przyswajać wiedzę, a nie tylko biernie ściągać to Matflix jest programem którego szukałeś. Pomocny również dla uczniów z klas o profilu matematycznym z rozszerzonym programem nauczania.

POMOC DLA NAUCZYCIELI

Aplikacja już niebawem może być wspaniałą pomocą dla nauczycieli przy nauczaniu zdalnym czy nawet korepetycjach online. Jesteśmy w trakcie opracowywania modułu który pozwoli wyświetlać kolejne elementy tak jakby były pisane na fizycznej tablicy. Dzięki temu jako nauczyciel nie tracisz czasu na wprowadzanie rozwiązania w formie graficzne czy ogarnianie niewygodnego tabletu. Wszytko jest idealnie zoptymalizowane pod wirtualną, bądź multimedialną tablicę której używasz online.

POMOC DLA RODZICÓW

Matflix stanowi doskonałą pomoc również dla rodziców którzy chcą pomóc dziecku przy zadaniach. Rozumiemy, że na pewnym poziomie matematyka szkolna może nie być tak oczywista jak dodawanie ułamków lub obliczanie wartości procentowych. Dlatego wszystkie zadania są przygotowane w taki sposób by nawet osoba nie mająca na co dzień do czynienia z działaniami matematycznymi mogła prześledzić krok po kroku sposób w jaki dochodzi się do finalnego wyniku. Bez względu czy będzie to rysowanie wykresu, równania z wieloma niewiadomymi, funkcje, arytmetyka, trygonometria, geometria, wyznaczanie granic ciągów matematycznych bądź jakiekolwiek inne działanie na poziomie szkoły średniej. Nawet w klasach o rozszerzonym profilu matematycznym.

By korzystać z aplikacji nie musisz wykupować subskrypcji.

Daj nam znać co możemy poprawić, a na pewno to zrobimy.

Chcemy być najlepsi! Chcemy by wszystkie zadania były rozpisane dokładnie tak jak potrzebujesz, a wszytko w jednej aplikacji.
Updated on
Jun 23, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
This app may share these data types with third parties
Photos and videos, App activity and 2 others
This app may collect these data types
Personal info, Financial info and 4 others
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted
Committed to follow the Play Families Policy

Ratings and reviews

3.8
1.08K reviews
K12
December 22, 2021
Aplikacja caly czas wyswietla tytul aplikacji, zadnego komunikatu o blendzie.
1 person found this review helpful
Did you find this helpful?
estera
September 9, 2021
life saver
6 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Pascal Rutkowski
September 20, 2021
zajebiste
2 people found this review helpful
Did you find this helpful?