Saffet Emre Tonguç

3.9
109 reviews
10K+
Downloads
Content rating
PEGI 3
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Bu sefer yıllardır yaptığım seyahatlerden kumbaramda biriken deneyimler ile karşınızdayım.

Profesyonel rehber ve seyahat yazarı olarak, 35 yıldır dünyanın farklı köşelerinde, 140’tan fazla ülkeyi ziyaret ettim. Ülkemde ise ayak basmadığım yer kalmadı gibi... Yaşamımın seyahatlerle geçmesi bana dünyaya, insanlara, farklı kültürlere dair çok şey öğretti. Tabi sayısız konaklama deneyiminden süzülenleri de öğrendiklerim arasında farklı bir yere koyuyorum.

Profesyonel hayatım boyunca yüzlerce seyahat yazısı yazdım. Hepsi alanında ilklere imza atan 30 civarı kitabım yayınlandı. Sizlerle daha çok paylaşmak için yurt içi ve yurt dışı rotalarını anlattığım televizyon programları çektim. Tattığım farklı lezzetler, gördüğüm güzellikler, gözlemlediğim eksiklikler ve deneyimlediğim konaklama imkanları arşivimde sizlerle paylaşmak için birikti. Ve sonunda tüm bu deneyimlerimin bir arada olacağı, sürekli GÜNCEL, GÜVENİLİR, RAFİNE bir uygulama ile sizlere tam kapsamlı bir seyahat rehberi hazırladım.

İhtiyacınız olan birçok bilgiyi bir arada bulabileceğiniz bu uygulamada tek yapmanız gereken, tercih ettiğiniz seyahat noktasını belirlemek. Sonrasında uygulamadan bölgedeki oteller, restoranlar, kafeler ve mağazaları harita üstünde gezebilir; ilgilendiğiniz işletme ya da tesisin fotoğraflarına bakabilir, iletişim bilgilerine ulaşabilir ve yorumlarımı paylaştığım yazıları okuyabilirsiniz.

Yola düşmek istediğiniz her anda size rehberlik edecek olan bu uygulama ile hayran olduğum ülkemi benim gözümden görüp yeniden tanıyacak ve keşif haritanızı büyütmek isteyeceksiniz. Çünkü yenilenmek ve yaşadığını hissetmek bence yollara düşmekle mümkün.

Hans Christian Andersen’in dediği gibi: “GEZMEK YAŞAMAKTIR!”
Updated on
Sep 13, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Device or other IDs
Data is encrypted in transit
Data can’t be deleted
3.9
109 reviews
Esra
October 26, 2021
This application will guide you through the history to today's life. Saffet Emre Tonguç is one of the best and finest tour guide you can ever find in this world for the entire Turkey and Europe. This application is like an encyclopedia; start learning and enjoying today with downloading it in seconds now. Thank you for bringing this great work to world Saffet and team SET. ❤🤗🧳🛫🌈🌞
Did you find this helpful?

What's new

- Bilgilendirme notları yenilendi.
- Bildirim listeleri aktif hale getirildi.
- Yeni telefonlara göre güncellenen işletim sistemlerine uygun hale getirildi.