Mercens Yaşam Alanı Teknolojisi

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Tek Çatıda Toplanıyoruz !

Günlük hayatın karmaşasına yeterince kapılmış ve evimizin sorumlulukları zaten üstümüzdeyken, ekstradan çıkan tüm sorumluluklar omuzlarımızı düşürmüyor mu?

Hadi telefonumuzun ve bilgisayarımızın ana ekranına bakalım…
Kalabalık ana ekranlar aslında hayatınızın karmaşasının bir göstergesi. Örneğin, “Kaç mobil bankacılık uygulamasından yararlanıyoruz?” sorusunu sormak bile bir karmaşa çünkü; günümüzde en zor planlayabildiğimiz varlık paramız. Almak istediğimiz hizmetler için arama motorlarıyla, bu motorların uygulamalarını kullanıyoruz ve bundan zevk alıyoruz. Bize aracı olarak sağladıkları hizmetlerin kalitesinde ciddi artış gördük.
Bunun sağlanması, profesyonel bakış açısıyla yaklaşan bir şirketin hem müşteriyi hem de hizmet sağlayıcı firmaları yönlendirmesi sayesinde oluyor çünkü; bizler hayatın koşuşturmacası sırasında her şeyi özverili yapamıyor ve bir planlayıcıya, en önemlisi bir yol göstericiye ihtiyaç duyuyoruz.
En azından temel ihtiyaçlarımızı tanıdığımız, bildiğimiz tek bir kişiyi arayarak ya da mesaj atarak halledebilseydik?

“Keşke hepimizin bir yaşam asistanı olsa.” Tek bir platformla işlerimizi yapabilsek ve bu platformun çalışanları istediğimiz hizmetleri bizim için detaylı bir araştırmayla önümüze sunsa, telefonlarımızın ekranı da daha sade olurdu.

Mercen’s Yaşam Alanı Teknolojisi bir asistan mı, bir aracı mı yoksa bir hizmet sağlayıcı mı diye düşünebilirsiniz ama cevap bunlardan biri değil, bunların hepsi. Mercen’s; yaşam alanlarımızdaki teknik problemlerin giderilmesi için ayrı ayrı hizmet sağlayıcılara sürekli ihtiyaç duyulması gereğine çözüm olarak doğdu. Mercen’s kullanıcıları artık tüm teknik problemlerini tek bir numarayı arayarak belirtebilir ve çözüm isteyebilir duruma geldiler. Üstelik yapılan işçiliğe 3 ay garantiyi Mercen’s ile bulabiliyor ve ayrıca; işin yapılması için gerekli planlamayı Mercen’s Yetkilileri sağlıyordu ki, ekip olarak ihtiyaçların aslında daha da üst seviyede olduğunu, teknik problemlerin dışında yönetimsel, sosyal ve temel ihtiyaçlarımızı karşılayacak farklı platformlara ihtiyaç duyduğumuzu da fark ettik.
O zaman. . .

Tek çatıda toplanıyoruz millet!

Zaman yaratın. . . Tasarruf konusunda son günlerde çok fazla şey duyuyor olabilirsiniz fakat bu seferki zamanla ilgili. Her şeye ayrı ayrı vakit ayırıp en iyisini ve en doğrusunu bularak maddi tasarruf sağladığınızı düşünüyor olabilirsiniz ama yıpranan “Sizin Zamanınız”. Mercen’s Yaşam Alanı Teknolojisi konfor alanınızı iyileştirirken kişisel ihtiyaçlarınızın karşılanması için size zaman da yaratır.

Ayrıntılara geçmeden önce hayal etmenizi sağlayacak birkaç şey daha söyleyeceğiz. . .

Zamanımızın büyük çoğunluğu teknolojiyle iç içe geçiyor ve şimdi aktaracağımız şeyler tam da bununla ilgili !

Saatinizi, hesap makinenizi, çalar saatinizi, fenerinizi ve daha bir çok şeyi toplayıp cebinize sıkıştıran algoritmalar, iş somut niteliklere gelince ayrışmak zorunda kalıyor. Neden? Çünkü her iş kolu birbirinden farklı!

Ayrışan algoritmaları toplayıp bir de toplanan bu algoritmalar için bir asistan atasak. . .
Peki nasıl?
Mercens Yaşam Alanı Teknolojisi ile.
Gathering Under One Roof!

While we are sufficiently caught up in the chaos of daily life and our household responsibilities are already on us, don't all the extra responsibilities drop our shoulders?

Let's look at the main screen of our phone and computer ...
Crowded home screens are actually an indication of the complexity of your life. For example, "How many mobile banking applications do we use?" Even asking the question is a mess because; The most difficult asset we can plan today is our money. We use search engines and applications of these engines for the services we want to buy and enjoy it. We have seen a significant increase in the quality of the services they provide us as an intermediary.
This is achieved through the guidance of a company that approaches both customers and service providers from a professional perspective because; we cannot do everything selflessly during the hustle and bustle of life and we need a planner, and most importantly a guide.
What if we could at least take care of our basic needs by calling or texting a single person we know, we know?

"I wish we all had a life assistant." If we could do our work with a single platform and the employees of this platform presented the services we wanted for us with detailed research, the screen of our phones would be simpler.

You might be thinking if Mercen’s Living Space Technology is an assistant, a broker, or a service provider, but the answer is not one of them, but all of them. Mercen; It was born as a solution to the constant need for separate service providers to overcome technical problems in our living spaces. Mercen’s users are now able to specify all their technical problems by calling a single number and request solutions. Moreover, you can find a 3-month warranty on the workmanship with Mercen and also; Mercen’s Authorities provided the necessary planning for the work to be carried out. We realized that the needs as a team were actually at an even higher level, and that we needed different platforms that would meet our administrative, social and basic needs apart from technical problems.
Then. . .

We gather under one roof, folks!

Make time. . . You may have heard a lot about saving lately, but this time it's about time. You may think that you save money by spending time on everything separately and finding the best and the right one, but the worn out is "Your Time". Mercen’s Living Space Technology improves your comfort zone and creates time to meet your personal needs.

Before we get into the details, we'll tell you a few more things that will make you imagine. . .

The vast majority of our time is intertwined with technology, and what we're going to transfer now is just about that!

Algorithms that collect your clock, calculator, alarm clock, flashlight and many other things and squeeze them into your pocket have to separate when it comes to concrete qualities. Why is that? Because every line of business is different!

If we collect the dissociated algorithms and then assign an assistant for these algorithms. . .
So how?
With Mercens Habitat Technology.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Parolamı Unuttum sayfası eklendi
Tasarım değişiklikleri tamamlandı
Performans geliştirmeleri yapıldı
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 24, 2021
Size
40M
Installs
100+
Current Version
20
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
MERCENS MÜHENDİSLİK BİLİŞİM
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.