IBAS

IBAS është institucion financiar, i licencuar nga Banka Qendrore e Kosovës për shërbimin e pagesave dhe transferit të parasë.

IBAS fushëveprimtarinë e ushtron krejtësisht në formë elektronike, duke minimizuar shpenzimet e paguesve dhe të paguarve dhe duke rritur komoditetin e fleksibilitetin.

Misioni
Ofrimi i shërbimeve të thjeshtëzuara dhe zgjerimi i benefiteve.

Vizioni
Ofruesi i zgjidhjes inovative për instrumente financiare – pagesa dhe transfere parash

Disa nga vlerat kryesore
Integriteti, Sinqeriteti, Llogaridhënia, Pasioni, Modestia, Diversiteti, Kualiteti, Thjeshtësia dhe Përgjegjësia Sociale.

Pse IBAS?
Llogari pagesash kombëtare e ndërkombëtare, pa kosto hapja e pa kosto mirëmbajtja;
POS fizik a elektronik, pa kosto të hapjes e pa kosto të mirëmbajtjes;
Kredi të shpejtë e të lirë për të gjitha llojet e pagesave tuaja, eeeeee shumë e shumë të tjera.
Read more
Collapse
4.6
70 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

New features
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 7, 2021
Size
6.6M
Installs
10,000+
Current Version
1.3.9
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
IBAS World
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.