Iliria'98 Money Exchange

"ILIRIA'98" sh.p.k, ofron kurset më të mira në treg, dhe një shërbim të sigurt e të shpejtë pranë sporteleve të saj. “ILIRIA'98” sh.p.k do të jetë e orientuar profesionalisht drejt rritjes ne nivele bashkohorete shërbimit ndaj klienteles, dhe njëkohësisht zgjerimit te sherbimit ne aktivitete të ndryshme bankare financiare në perputhje me kërkesat e Legjislacionit Bankar e Financiar. Ofrimin e shërbimit me korrektësi dhe transparence të “Kembimit Valutor” për klientët e saj , Shoqëria “ILIRIA'98” e kryen ne përputhje të plotë me dispozitat ligjore dhe nën ligjore në fuqi në fushen e parandalimit të pastrimit të parave.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

- English language
- Sort and enable/disable currencies
- Dark mode
- International rates (Usd to Eur etc)
- Calculation on converter
- Rates graphs
- Open/Close label on Exchange Offices
- Notifications from our Company
- Bug fixes
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 3, 2020
Size
40M
Installs
10,000+
Current Version
2.0.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Elinasi
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.