4.7
590 reviews
10K+
Downloads
Content rating
PEGI 3
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Our up-to-date application that includes drug package insert and SUT information for Health Professionals. You can access all up-to-date information on both our website and FarmaLOG Pharmaceutical Pro Android.
IT'S TOTALLY FREE
Updated on
Oct 14, 2023

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection

Ratings and reviews

4.8
581 reviews
Ertan Yilmaz
September 12, 2022
Basit ve oldukça kullanışlı bir uygulama olmuş. Sunduğu özelliklerin yanı sıra yalın prospektüsü de görebilmemiz güzel olurdu. Aynı zamanda kullanıcının uygulama içi öneri şikayet vs. gibi geri bildirim yapabilmesi için mesaj bölümü eklenmeli.
Did you find this helpful?
FarmaLOG | İlaç Bilgi Sistemi
September 13, 2022
Ertan bey merhabalar.Prospektus tanımı artık kullanılmıyor, onun yerine kullanılan kısa ürün bilgisi sitemizde mevcut.Tüm halini de pdf olarak butona tıklayarak erişebilirsiniz.öneri ve şikayet içinse ibir ilacı tıkladıktan sonra sol üstte bahsettiğiniz gibi bir geribildirim butonu var. ayrıntılı bilgi için info@farmalog.info ya mail atabilirsiniz.
İbrahim Deniz Yaprak
June 29, 2023
Çok güzel bir uygulama. Fakat küb bilgileri pdf olarak erişilemiyor. Düzeltilmesini rica ederim
Did you find this helpful?
FarmaLOG | İlaç Bilgi Sistemi
June 29, 2023
Yorumunuz için teşekkürler. Şimdilik pdf let masaüstü versiyonda açılabiliyor. En kısa zamanda mobilde de açılması için çalışmalarımıza başlıyoruz.