Një brend për distribucion në pakicë dhe shumicë që specializon në materiale elektrike dhe ndriçim me më tepër se 10 vjet përvojë në distribuim të zgjidhjeve ndirçuese të teknologjisë së fundit në rajon.

Me ofertë të produkteve që janë të certifikuar me CE, RoHS, EMC, Dekra dhe TUV. Elteco ofron shumëllojshmëri të konsiderueshme e cila mund të përmbuhs një gamë të plotë të nevojave të tregut. Elteco i pranon të gjitha produktet që i ofron pas testimit rigoroz, në mënyrë që të garantohet kualiteti, dhe të sigurohet efikasisteti i energjisë, gjë që e lejon kompaninë vazhdimisht të jetë e fokusuar në të ardhmen. Me rritjen e vetëdijes për teknologjitë LED, Elteco i ka pozicionuar LED produktet të Beghler si produktet bazë për ndriçim.

Elteco arrin të distribuojë produktet që përfaqëson edhe në nivel lokal-me pakicë, dhe në nivel rajonal - me shumicë, e cila e lejon fleksibilitet të madh në menaxhimin e inventarit dhe produkteve ndihmuese për dyqanet me pakicë. Me ekspertizën e saj në menaxhimin e situatave që mund të jenë të vështira për grupe me punëtorë të tjerë, Elteco mban të gjithë gamën e produkteve brenda një distancë relativisht të shkurtë për të gjithë klientët e saj.
Read more
Collapse
4.7
6 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

fixed some bugs
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 27, 2018
Size
3.4M
Installs
100+
Current Version
1.8
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
Permissions
Offered By
Interstellarsoft
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.