İsmi Tekno - Teknoloji ve Bilim Haberleri

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

En güncel teknoloji,bilim, elektronik kategorilerinde, haber ve makalelere ulaşabileceğiniz İsmi Tekno (İTC) - Teknoloji ve Bilim haberleri uygulaması sayesinde, artık Android kullanıcıları en güncel haberlere ulaşabilecek.

ismitekno.com sadece teknoloji haberleri mi yayınlar? Hayır.

İsmi Tekno - Teknoloji Haberleri uygulamasında mobil dünyadan tüm haberler, donanım haberleri, sosyal medya haberleri, internet haberleri, ürün incelemeleri, mobil oyun incelemeleri, mobil uygulama ve app incelemeleri başta olmak üzere aklınıza gelebilecek pek çok içerik bu uygulamada yer alıyor. Tıkla ve Dinle özelliği sayesinde tek tıkla gönderileri okuyabilirsiniz.

İsmi Tekno hakkında

Yazıyoruz, inceliyoruz ve yorum yapıyoruz. Teknolojiyi seven gençler bir araya toplandı ve bir şeyler yapma kararı aldı. Yayına başladığımızda 2017 yılının Ocak ayıydı ve yeni bir yıla girmenin heyecanıyla çalışıyorduk. Hayallerle yola çıkmanın verdiği özgüveni de kullanarak okuyucular için haberler yazmaya başladık. Yazdık yazdık ve yazdık hala yazmaya devam ediyoruz.

Bir kere yazmaya başlayınca insan kendini durduramıyor. Vakf eylediğimiz hayatlarımızın kaç lira ettiğini de henüz belirleyemedik. Bazı arkadaşlarımız paha biçilemez dedi ama düşününce çok da EGO kasmamak gerek diye düşündük. Tabi biraz pohpohlanmaya ihtiyacımız olsa da bunu okuyuculardan beklemiyor, kendi kendimizi rahatlatıyorduk.

Bu arada pohpohlamak kelimesini bilmeyen okurlarımız varsa aklınıza ilk gelen terim değil bunu da belirtelim. Akıllarda oluşan düşünceleri tahmin edebiliyoruz. Neyse velhasıl kelam biz yazmaya devam ediyoruz. Kimi arkadaşımız video çekmeyi seviyor ki bizce çok havalı çünkü tüm duygu ve düşüncelerini okura aktarabiliyorlar. Bir de yazan arkadaşlarımız var onlar da metin ile kendilerini anlatıyorlar ve içerikleri dolu dolu oluyor. Anlatılmak istenen konuyu bütünüyle detayıyla anlatıp bilgilendiriyorlar.

Ha unutmadan grafiker arkadaşlarımızı da hatırlatmak istiyoruz. Tüm görsel şöleni aslında onlar sunuyor biz sadece yazıyoruz. Her zaman böyledir aslında biliyor musunuz? Tüm olay örgüsünü yöneten, işleyişin sekteye uğramasını engelleyenler her zaman arka planda çalışan görünmeyen kahramanlardır. Onların emekleri sayesinde size haberleri sunabiliyor, videoları izlemenizi sağlayabiliyoruz. Yani herhangi bir maaş ödememe gibi durumlar da hemen fişi çekebilirler. Erişim sorunuyla karşılaşırsanız bilin ki emekçiler grevde!

Bizi takip ettiğiniz, okuduğunuz ve yorumlarınızla renk kattığınız için teşekkür ederiz. Siz olmasaydınız biz de olmazdık. Sonuçta kendi yazdıklarımızı kendimiz okuyamayız.

Sizleri seviyor, kucak dolusu sevgiler sunuyoruz.

ismitekno.com ekibi
The latest technology, science, electronic categories, news and articles can reach the name Tekno (ITC) - Technology and Science news thanks to the application, now users can reach the latest news.

Ismitekno.com only publishes technology news? No.

The name Tekno - Technology News application includes all the news, hardware news, social media news, internet news, product reviews, mobile game reviews, mobile applications and app reviews from the mobile world. Click and Listen feature allows you to read one-click shipments.

About the name Tekno

We write, review and comment. Technology lovers gathered together and decided to do something. When we started broadcasting, it was January of 2017 and we were working with the excitement of entering a new year. We started to write news for readers by using the self-confidence of starting out with dreams. We wrote and wrote we still continue to write.

Once you start writing, you can't stop yourself. We have not yet determined how many pounds we have spent our lives. Some of our friends said that it was priceless but we thought that EGO should not squeeze too. Of course, even if we needed to be a bit of a pampering, we did not expect this from the readers, but we were comforting ourselves.

In the meantime, if you do not know the word that is not the first word you have to remember the name of the pohplame. We are able to predict thoughts in minds. Fortunately, we continue to write. Some of our friends like to take videos that we think is very cool because all the emotions and thoughts can transfer the reader. We also have friends who write a text with themselves and their contents are full. They explain and explain the subject in detail.

Oh, remember, we want to remind our graphic friends. All the visual feast is actually they are writing we are just writing. Do you know what it's always like? Those who manage the entire plot and who prevent it from interfering are always invisible heroes. Thanks to their efforts, we are able to provide you with news and watch videos. In other words, any salary can be paid immediately. If you encounter access problems, know that laborers are on strike!

Thank you for following us, reading and adding color to your comments. We wouldn't be without you if it wasn't for you. As a result, we cannot read our own writings.

We love you, we offer you plenty of love.

ismitekno.com team
Read more
Collapse
5.0
6 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

İsmi Tekno Mobil Uygulama Arayüzü Tamamen Değişti
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 7, 2019
Size
5.7M
Installs
10+
Current Version
1.0 B012
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
İsmi Tekno Basın Ve Bilişim Hizmetleri
Developer
Osmangazi mh. Alsancak cd. Bademli sk. No:43 Sancaktepe- İstanbul
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.