In-počasí

13,839
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

In-počasí je oblíbená česká aplikace, která zobrazí aktuální teplotu venku a předpověď počasí. V aplikaci naleznete bohatou nabídku widgetů zobrazující informace o počasí přímo na ploše vašeho mobilního telefonu. Ve widgetech si můžete zobrazit také aktuální čas nebo svátky a je tedy praktickým rozšířením plochy. Údaje jsou aktualizovány každých 30 minut z husté sítě meteorologických stanic po celé České republice a odpovídají tak vždy skutečným naměřeným hodnotám v daném místě.

Widgety na plochu
Aplikace nabízí celou řadu widgetů na plochu vašeho telefonu (ve velikostech 4x2, 4x1 a 2x1 a také widgety na zamykací obrazovku). Díky widgetům se dozvíte nejen aktuální teplotu venku a předpověď na další dny, ale i aktuální datum, svátek a čas. Největší formát widgetu zobrazuje hodiny, aktuální teplotu, svátek, datum, počasí na dnešní den a aktualitu. Malé widgety zobrazují předpověď na dva dny nebo aktuální teplotu ve vámi zvolené lokalitě. Informace o počasí budete mít vždy po ruce.

Předpovědi tvořené českými meteorology
Předpovědi jsou pravidelně aktualizovány (každých 30 minut) a připravovány meteorology z portálu In-počasí. Data pro aplikaci tak vznikají přímo v České republice a jsou pravidelně kontrolovány. Aplikace využívá hustou síť meteorologických stanic po celém našem území. V jejich blízkém okolí se v aplikaci zobrazuje aktuální teplota venku na desetinu stupně přesně.

Podrobné předpovědi
Na 48 hodin dopředu v aplikaci naleznete podrobné předpovědi po třech hodinách, které nabídnou ucelený pohled na očekávané počasí v nejbližší době (zahrnují předpověď stavu počasí, teploty, úhrnu srážek a větru). Nechybí samozřejmě ani předpověď na další dny, ale již jen v souhrnném stavu pro celý den.

Numerický model
V aplikaci naleznete předpověď srážek, teplot a oblačnosti přímo na snímcích z numerického modelu, a to až na následujících 6 dní. Nabízí se tak pohled nejen na počasí ve zvoleném městě, ale v celé naší republice a blízkém okolí. Snadno tak poznáte, odkud přijdou srážky a kam se případně vydat na výlet.

Meteorologické centrum ve vašem telefonu
Aplikace se může pochlubit kompletním meteorologickým servisem. Vedle předpovědí nechybí v aplikaci klimatické údaje pro vybrané stanice, přehled rekordů, časy východu a západu Slunce a Měsíce, webové kamery nebo textové předpovědi.
In-weather favorite Czech application that displays the current temperature outside and the weather forecast. In the application, you will find a rich selection of widgets displaying weather information right on your desktop to your mobile phone. The widget can also display the current time or holidays and is therefore a practical expansion of the area. Data are updated every 30 minutes of a dense network of meteorological stations throughout the Czech Republic and always correspond to actual measured values ​​locally.

Widgets on the desktop
The application offers a wide range of widgets on the desktop of your phone (in sizes 4x2, 4x1 and 2x1, as well as widgets on the lock screen). Thanks widgets will learn not only the current temperature outside and the forecast for the next few days, but also the current date and time to feast. The largest widget format displays hours, current temperature, the feast, the date, the weather for the day and news. Small widgets display weather for two days or the current temperature in your chosen location. Weather information you'll always have on hand.

Forecasts formed Czech meteorologists
Forecasts are updated periodically (every 30 minutes) and trained meteorologists from the website In-weather. Data for application and originate in the Czech Republic and are regularly inspected. The app uses a dense network of weather stations throughout our territory. In the vicinity in the application displays the current temperature outside tenth of a degree accuracy.

Detailed forecast
48 hours in advance for detailed predictions after three hours, which offer a comprehensive view of the weather expected in the near future (forecast includes the weather conditions, temperature, rainfall and wind). There is of course no forecast for the next days, but only in the general condition of the day.

Numerical model
In refer to forecast precipitation, temperature and cloud directly on the pictures of the numerical model, not only for the next 6 days. This offers a view of not only the weather for the selected city, but throughout our country and the surrounding area. You easily recognize where they come rainfall and where possibly go on a trip.

Meteorological Center on your phone
Application boasts a complete meteorological service. Besides missing in predictions of climate data for selected stations, summary records, the times of sunrise and sunset and the moon, web cam or text prediction.
Read more
Collapse
3.5
13,839 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- oprava Měsíce a Slunce, aktualizace webkamer, zrychlení aktualizace Widgetu
- adaptivní ikony pro Android Oreo a vyšší
- přidání zásad ochrany soukromí
- možnost nastavit stránku s počasím na aktuálním místě na jinou než první pozici
- oprava zjišťování polohy a aktualizace widgetu na novějších verzích Androidu
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 23, 2019
Size
Varies with device
Installs
500,000+
Current Version
Varies with device
Requires Android
Varies with device
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
InMeteo
Developer
InMeteo, s.r.o. Kotíkovská 1268/75 Plzeň 323 00
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.