In-počasí

14,854
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

In-počasí je oblíbená česká aplikace, která zobrazí aktuální teplotu venku a předpověď počasí. Údaje jsou aktualizovány každých 30 minut a odpovídají tak vždy skutečným naměřeným hodnotám v daném místě. Teplota je v blízkosti meteorologických stanic udávána na desetinu stupně přesně. Nechybí ani denně aktualizované předpovědi. To vše je zasazené v příjemném a přehledném designu.

Vlastnosti:
- zobrazení aktuální teploty, vlhkosti, srážek, směru a rychlosti větru
- předpověď počasí na 9 dní
- podrobná předpověď na následujících 24 hodin
- klimatické údaje u jednotlivých meteorologických stanic (rekordy, archiv počasí)
- k dispozici je více než 5000 lokalit z ČR
- widget s aktuálním počasí a předpovědí
- zobrazení astronomických údajů (Slunce a Měsíc)
- zobrazení radarových snímků včetně přesné předpovědi na 90 minut

Podrobné předpovědi
Na 24 hodin dopředu v aplikaci naleznete podrobné předpovědi po třech hodinách, které nabídnou ucelený pohled na očekávané počasí v nejbližší době (zahrnují předpověď stavu počasí, teploty, úhrnu srážek a větru). Nechybí samozřejmě ani předpověď na další dny, ale již jen v souhrnném stavu pro celý den.

Nejhustší síť meteorologických stanic
Aplikace data stahuje z husté sítě meteorologických stanic v Česku. Vedle profesionální stanic využívá také soukromé stanice umístěné po celém Česku. V aplikaci se tak vždy díváte na přesné a aktuální údaje změřené v daném místě.

Widgety
Aplikace nabízí celou řadu widgetů na plochu vašeho telefonu. Díky widgetům se dozvíte nejen aktuální teplotu venku a předpověď na další dny, ale i aktuální datum, svátek a čas. Největší formát widgetu zobrazuje hodiny, aktuální teplotu, svátek, datum, počasí na dnešní den a aktualitu. Informace o počasí budete mít vždy po ruce.

Radar
Přesný vývoj srážek si můžete v aplikaci prohlížet pomocí dat z radarů, které zachycují vývoj srážek. Data jsou aktualizována každých 10 minut. K dispozici je i předpověď radaru na následující hodinu.

Předpovědi tvořené českými meteorology
Předpovědi jsou pravidelně aktualizovány a připravovány meteorology z portálu In-počasí. Data pro aplikaci tak vznikají přímo v České republice a jsou pravidelně kontrolovány. Aplikace využívá hustou síť meteorologických stanic po celém našem území. V jejich blízkém okolí se v aplikaci zobrazuje aktuální teplota venku na desetinu stupně přesně.
In-weather is a popular Czech application that displays the current outdoor temperature and weather forecast. The data is updated every 30 minutes and thus always corresponds to the actual measured values ​​at the location. The temperature near meteorological stations is given to one tenth of a degree exactly. There are also daily updated forecasts. All this is set in a pleasant and clear design.

Properties:
- display of current temperature, humidity, precipitation, wind direction and speed
- 9 day weather forecast
- detailed forecast for the next 24 hours
- climatic data at individual meteorological stations (records, weather archive)
- there are more than 5000 localities from the Czech Republic
- Widget with current weather and forecast
- display of astronomical data (Sun and Moon)
- display of radar images including accurate forecast for 90 minutes

Detailed forecasts
For 24 hours in advance in the application you will find detailed forecasts after three hours, which will offer a comprehensive view of the expected weather in the near future (including weather forecast, temperature, total precipitation and wind). Of course, there is also a forecast for the next days, but only in the overall state for the whole day.

The densest network of weather stations
The application downloads data from a dense network of meteorological stations in the Czech Republic. In addition to professional stations, it also uses private stations located throughout the Czech Republic. In the application, you always look at accurate and current data measured in a given place.

Widgets
The application offers a variety of widgets for your phone's desktop. Thanks to the widgets, you will learn not only the current temperature outside and the forecast for the next days, but also the current date, holiday and time. The largest widget format displays the clock, current temperature, holiday, date, today's weather and news. You will always have weather information at hand.

Radar
You can view the exact development of precipitation in the application using data from radars, which capture the development of precipitation. The data is updated every 10 minutes. A radar forecast for the next hour is also available.

Forecasts made by Czech meteorologists
The forecasts are regularly updated and prepared by meteorologists from the In-weather portal. The data for the application are created directly in the Czech Republic and are regularly checked. The application uses a dense network of meteorological stations throughout our territory. In their vicinity, the application displays the current outdoor temperature to one tenth of a degree exactly.
Read more
Collapse
1.7
14,854 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Dva nové widgety s velkými hodinami a informacemi o počasí - původní widgety již nefungují (je nutné je z plochy smazat a přidat znovu nebo v případě přetrvávajících problémů aplikaci smažte a nainstalujte znovu)
Nový widget s radovými snímkem ukazující srážky v ČR (včetně předpovědi na hodinu)
Opravy chyb

Kompletně nová verze aplikace:
- radarové snímky
- nové widgety
- předpověď počasí až na 9 dní
- předpověď po hodinách
- meteorologické grafy
- široká síť profesionálních i soukromých stanic
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 29, 2020
Size
Varies with device
Installs
500,000+
Current Version
Varies with device
Requires Android
Varies with device
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
InMeteo
Developer
InMeteo, s.r.o. Kotíkovská 1268/75 Plzeň 323 00
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.