TekServis - Teknik Servis Programı

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

TekServis'in bulut tabanlı yapısıyla nerede olursanız olun teknik servis programı ile bilgilerinize kolayca erişebilirsiniz.

TekServis'in SMS ve e-posta servisleri ile müşterilerinizi tamir ve teslimat süreçlerinden teknik servis programı ile kolayca haberdar edebilirsiniz.

Teknik servis programı kullanarak işinizi geliştirin, müşterilerinize değer katın.

Takvim ve servis kayıtlarına uygulama üzerinden erişebilir ve işlem yapabilirsiniz.
Kablosuz termal yazıcılar (Zebra) ile uyumludur, servis işlemi sonrasında çıktı alabilirsiniz.

Müşterinizden ekrana imza atmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm müşterilerinizi kayıt altında tutun
Müşterilerinizi Firma ve Şahıs olarak ayırıp hepsinin kaydını tutabilirsiniz. “Müşteriler” kategorisine girerek siz de kendi veritabanınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Teknik servis programı ile müşterilerinizi gruplayabilir, geçmişe dönük işlemlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Tek tuşla işlem durumunu öğrenin
Servise gelen cihaz sayılarından, tamir edilen, iade edilen ve serviste bekleyene kadar tüm cihazların işlem durumlarını teknik servis programı ile tek bir tuşla kolayca öğrenebilirsiniz.

Servis formu çıktısı alın
iihtiyaçlarınıza yönelik servis formu hazırlayabilmeniz mümkün. Böylece teknik servis programı ile tamamen size özel bir çıktı formuna sahip olabilirsiniz.

Stok / Yedek Parça takibi yapın
Teknik servis programı ile ürün ve yedek parçalarınızı kategorilere ayırarak kolayca yönetebilirsiniz. Yedek parçaları teknik servis programı ile servis kayıtlarında kullanabilirsiniz, hangi parça hangi servis kaydı için kullanılmış teknik servis programı ile kolayca takip edebilirsiniz.

Barkod özelliği ile işinizi hızlandırın
Teknik servis programı ile stok / yedek parça ve servis kayıtlarına barkod ekleyebilir, işlem süreçlerinizi teknik servis programı barkod özelliği ile hızlandırıp sistemli bir yapıya geçebilirsiniz.

Başlıklı sms gönderin
Tüm sms'ler TekServis başlığı ile gidiyor fakat teknik servis programı ile kendi seçtiğiniz başlık ile de müşterilerinize sms gönderimi yaparak teknik servis programı ile bildirimde bulunabilirsiniz.

Müşterilerinize randevu verin
Teknik servis programı randevu özelliği sayesinde yerinde servis hizmeti için randevular oluşturabilir ve takibini sağlayabilirsiniz. Geçmişe dönük raporlama yapabilir, ertelenen, iptal edilev ve tamamlanan randevuları teknik servis programı ile kolayca takip edebilirsiniz.
Updated on
Jul 24, 2018

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Bazı hatalar giderildi,
Performans iyileştirmesi yapıldı.