Finfree: Modern Investment

In-app purchases
4.3
1.64K reviews
100K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Modern Yatırım Deneyimine Hazır Ol!
Finfree ile hisse senetlerine yatırım yapmak artık çok kolay!
Benzersiz özellikleri ve geliştirilmiş arayüzü ile Türk borsasındaki bütün araçlarla güvenli ve kolay bir şekilde yatırımını yap.
Doğru ve tarafsız bir şekilde, tüm anlık finansal verilere, piyasa analizlerine ve ihtiyaç duyulan diğer bilgilere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaş.
Kimseye ihtiyaç duymadan, kendi paranı kendin yönettiğin Finfree dünyasında sen de yerini al!

Hisse seçmek ve almak sadece bir dakika! Aldığın hisseleri portföyünde takip edebilir, geliştirilmiş grafikler ile portföyünün günlük, haftalık, aylık hatta 5 yıllık fiyat değişimini bile görebilirsin. Ayrıca, BIST100, dolar/TL, altın gibi endekslerle karşılaştırabilir, yatırım deneyimini en üst düzeyde yaşayabilirsin.

Anlık olarak BIST100, dolar, euro ve altın fiyatlarını görebilir, canlı borsa verilerini takip edebilirsin. Borsa İstanbul hakkında aradığın her şey artık tek uygulamada!

Borsa ile Tanış!
Yatırım dünyasına girmek istiyor ama kendini yetersiz mi hissediyorsun? Yatırım yapmaya başlamadan önce uygulama üzerinden “Finfree Akademi” ile yatırım dünyasına ilk adımı at! Yalınlaştırılmış eğitim içerikleriyle, finans diplomasına sahip olmana gerek olmadan yatırım yapmayı öğren.

Yeni Yatırımları Keşfet!
Geliştirilmiş kategorilendirme ve listeler ile artık yeni yatırımını keşfetmek, müzik keşfetmek kadar kolay. Borsanın en karlılarını, en hızlı büyüyenlerini anında bul, en iyi şirketlere yatırım yap. Koleksiyonlar ile yatırım yapmak istediğin sektörü belirle ve sektörünün en iyi şirketlerine yatırım yap.

Analizler Elinin Altında!
Hazırlanması günler süren finansal grafikler ve analizler, oluşturduğumuz teknoloji sayesinde elinizin altında. Yatırım yapmak istediğin şirketin detaylı analizlerine anında ulaş, hemen karar ver. Finans bilmeden temel analiz yap. Yüzlerce saat harcamadan şirketinin ucuz olup olmadığını, kar edip etmediğini saniyeler içinde öğren. Yatırım aracını anında keşfet ve tek tuşla emrini borsaya ilet, yatırım yapmaya hiç olmadığı kadar kolay başla.

Hem Eğlen Hem Kazan!
Sanal hesabın ile haftalık, aylık ve üç aylık yarışmalara katıl. Dereceye gir, gerçek para ödüllerini kazan. Ayrıca, arkadaşlarını davet ederek Referans Puanı kazanıp, Referans Puanlarını kullanarak arkadaşlarınla gerçek para ödüllü ligler oluşturabilirsin.

Kontrol Senin Elinde!
Yaptığın analizler sonucunda hisseyi almak istediğin fiyatı belirle, alarmı kur. Sürekli kontrol edip zaman harcamana gerek yok. Beklediğin fiyat geldiğinde sana akıllı bildirimler ile anında haber verelim.

Gelişmeler Anında Cebinde!
KAP haberleri, Borsa İstanbul ve şirket verileri anında cebinde! KAP haberlerine ve finans dünyasındaki gelişmelere telefonuna gelecek bildirimler ile anında ulaşabilir, gündemi anlık takip edebilirsin.

Verileriniz ve Varlıklarınız Güvende!
Yatırımlarınız ve varlıklarınız Takasbank ile devlet koruması altındadır. Verileriniz Kişisel Verileri Koruma Kanunu’na uygun olacak şekilde daimi olarak güncellenen güvenlik önlemleriyle koruma altındadır.

Hızlı ve Kesintisiz Destek!
Alanında uzman ve tecrübeli destek ekibimiz soru ve görüşlerin için seni bekliyor. Bize 7/24 help@finfree.co üzerinden ulaşabilirsin.
Yeni yatırım deneyimiyle tanışmanın tam zamanı. Yatırımcı ol, finansal özgürlüğünü kazanmaya başla.
Updated on
Nov 24, 2023

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
This app may share these data types with third parties
Personal info, Financial info, and Files and docs
This app may collect these data types
Personal info, Photos and videos and 3 others
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

Ratings and reviews

4.3
1.61K reviews
Adnan Turkay
April 3, 2023
Best trading app
Did you find this helpful?
Mr. Wanderer
July 31, 2023
hemen her sekmede premium olmaya itmeye başladı uygulama, agresif bir fiyat ve satış politikası var. günden güne daha az kullanır oluyoruz, sonu uygulamayı silmek gibi duruyor.
6 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Finfree
July 31, 2023
Merhabalar, Bu şekilde düşünmenize üzüldük. Son geliştirmelerde aslında daha fazla ücretsiz özellik ve ücretli özellikleri ücretsiz deneme fırsatları sunuyoruz. Help@finfree.co üzerinden bize yazabilirseniz bu konudaki görüşlerinizi detaylı bir şekilde duymayı ve destek olmayı çok isteriz. Sevgilerle, Finfree Ekibi
Adem Çalışkan
December 25, 2022
Bazı özellikler güzel ancak uygulama simgeniz oldukça basit ve ucuz kalıyor. En azından banka uygulamaları gibi yeni nesil sistemlere uygun modern tasarım hoş olabilirdi.
Did you find this helpful?
Finfree
January 2, 2023
Yorumunuz için çok teşekkürler Adem Bey. Genel olarak tasarım dilimizi yeni özelliklerle beraber hızla güncelliyoruz, umarız zaman geçtikçe Finfree'yi daha da çok beğenirsiniz.

What's new

Chart dolar switch problem solved.