LaVinotheque

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

O nas
La Vinotheque to firma, która powstała z zamiłowania i pasji. Pierwszy sklep został otwarty w kwietniu 2004 roku przy Placu Grzybowskim 10 w zabytkowej kamienicy, gdzie stare, dobre tradycje kupieckie, przetrwały do dnia dzisiejszego.

Jesteśmy importerem win i alkoholi, które oferujemy jedynie we własnych sklepach. Selekcja budowana jest powoli i bardzo starannie. Większość z nich pochodzi z niewielkich rodzinnych winnic, w których wina produkowane są od wielu pokoleń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, umiejętnej selekcji oraz długotrwałym relacjom handlowym oferta jest niebanalna i konkurencyjna. Z większością producentów wiążą nas nie tylko relacje i biznesowe, ale również prywatne.

Obecnie w Warszawie posiadamy 3 sklepy oraz Wine Bar zlokalizowany przy ulicy Grzybowskiej 61 w Galerii Platinum Towers sąsiadującej z hotelem Hilton.

+48 664 457 816
Updated on
Aug 28, 2023

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info and Device or other IDs
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted