TiBO Smart TV

PROVO 1 DITË FALAS NË PAKETËN PREMIUM

Hapi 1 – Regjistrohu FALAS
Plotësoni të dhënat tuaja në menynë “Regjistrohu” (Sign up)
Kujdes: Plotësoni saktë të gjitha fushat e regjistrimit pasi nëpërmjet email-it tuaj do të njoftoheni për të hapur shërbimet TiBO.

Hapi 2 – Kontrollo email-in dhe Konfirmo regjistrimin
Për të konfirmuar llogarinë tuaj, ju duhet të klikoni në linkun që do t’ju vijë me email në adresën që regjistruat në TiBO IPTV.

Hapi 3 – Aktivizo Abonimin FALAS
Sapo të konfirmoni email-in e regjistrimit do të aktivizohet dhe abonimi juaj FALAS.
KUJDES: Ju mund të përfitoni vetëm 1 herë abonimin falas, më tej duhet të kryeni abonimin në një prej pikave të autorizuara të shitjes ose online në www.tibo.tv.

Hapi 4 – Hyr dhe shijo
Për të hapur shërbimet TiBO, në menynë “Hyr” (Log in) identifikohuni m të dhënat Që REGJISTRUAT “Përdorues” dhe “Fjalëkalim” (apo Username,Password) dhe SHIKIM TË KËNDSHËM.
KUJDES: Nëse nuk mbani mend “Fjalëkalim-in” që keni regjistruar ju mund ta ndryshoni atë në çdo moment tek “Hyr/ Harrova Fjalëkalimin” (apo Log in / Forgot Password)

Hapi 5 – Zgjidh planin e abonimit
Pas mbarimit të abonimit FALAS, zgjidhni cilindo prej abonimeve tona në një prej pikave të autorizuara të shitjes ose online në www.tibo.tv.


Ky aplikacion "TiBO Smart TV" është i vlefshëm vetëm për Televizorët Smart me sistem operativ Android mbi 5.0.


ABONOHU
Abonohu në çdo kohë, kudo që të jesh.
Online: Europë: www.tibo.tv, Amerikë: www.tibousa.com
TiBO Shop 1: Brenda në terminalin e Aeroportit “Nënë Tereza”, Tiranë, Shqipëri
Tel: (355) 69 600 18 18. Email: tia@tibo.tv.
TiBO Shop 2: Blv. Gjergj Fishta, Pll. G & P, "Kati i dytë", 1001,Tiranë, Shqipëri
Tel: (355) 67 600 67 67. Email: store@tibo.tv.
Distributorë TiBO në Botë:
www.tibo.tv/dyqanet


Kujdesi i Klientit TiBO është dispozicion online 24 orë Non stop.
EUROPË, AUSTRALI, AZI, AFRIKË: Tel: (355) 44 31 4444 | Mob: (355) 676006767 | Viber/Whatsapp (355) 689082244 | Email: info@tibo.tv, Chat online: www.tibo.tv
AMERIKË, KANADA: Tel: (844) 842-6872 | Mob: (917) 775-5003 / (917) 775-5012 | Viber/Whatsapp (355) 689082244 | Email: info@tibo.tv, Chat online: www.tibousa.com


Shiko direkt në televizorin tënd Smart Android mbi 5.0 me internet.
Menyja "Live TV" përfshin të gjitha kanalet e Platformës Digitalb, Supersport dhe RTSH, të gjitha kanalet Shqiptare të rajonit si dhe kanale ndërkombëtare.
Menyja "Video On Demand" përfshin mbi 1.500 filma të zhanreve të ndryshme, me titra shqip dhe anglisht si dhe filma për fëmijë në gjuhën shqipe.
Menyja "personale" të mundëson kontrollin mbi të dhënat e tua dhe informim mbi abonimin.
Read more
Collapse
4.3
47 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
June 29, 2018
Size
32M
Installs
5,000+
Current Version
6.1.5.5
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
TIBO SHPK
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.