SSM - Moi rabotnicki prava

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Macedonian (North Macedonia)

ССМ - Работнички права е мобилна апликација која на граѓаните им овозможува преку користење на своите мобилни телефони да пријават прекршување на работничките права до Сојузот на Синдикатите на Македонија.
Апликацијата нуди можност за:
- Пријавување на прекршено право за себе и за друго лице
- Анонимно пријавување
- Директна комуникација со претставници на ССМ
- Следење на вести и совети од ССМ

Апликацијата ССМ - Работнички права е поддржана од Меѓународната организација на трудот и Европската Унија, преку проектот Зајакнување на социјалниот дијалог.
SSM - Workers 'Rights is a mobile application that allows citizens to use their mobile phones to report violations of workers' rights to the Federation of Trade Unions of Macedonia.
The application offers the opportunity to:
- Reporting a violated right for yourself and another person
- Anonymous registration
- Direct communication with representatives of CCM
- Following the news and tips from CCM

The application CCM - Labor Rights is supported by the International Labor Organization and the European Union, through the project Strengthening Social Dialogue.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Поправка на грешки
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 28, 2021
Size
21M
Installs
100+
Current Version
1.0.5
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
MOVEO DOO
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.