לאבלי

100K+
Downloads
Content rating
Mature 17+
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

אפליקציית ההכרויות לאבלי היא הדרך החדשנית והמתקדמת ביותר בה תוכלו להכיר.


אנו שמחים להציג לכם את אפליקציית ההכרויות החדשה של לאבלי – אפליקציית ההכרויות המובילה בישראל..


אלפי נשים וגברים מחכים להכיר אתכם. באפליקציית ההיכרויות lovely תוכלו למצוא את סוג הקשר אותו אתם מחפשים - בין אם זה בן/בת זוג, קשר רציני, חברות, בילוי או נישואים.


עם שנים רבות של ניסיון ועם אתר ההכרויות המוביל והוותיק בישראל, באפליקציית ההיכרויות לאבלי הושקעו מחשבה ומאמצים רבים, ובתור אפליקציית הכרויות מובילה בישראל אנו מספקים עבורכם חוויית שימוש מרעננת, נעימה ומקצועית. כך שתוכלו להכיר בקלות ובמהירות.


אז למה אתם מחכים? הורידו עכשיו ותתחילו להכיר!


לדבר בצ'אט בזמן אמת
באפליקציית ההיכרויות לאבלי תוכלו להכיר ולדבר עם אנשים בזמן אמת. איך זה עובד? ברגע שאתם מחוברים לאפליקציית ההכרויות לבלי תוכלו לראות על ידי חיפוש פשוט את כל האנשים המחוברים כרגע לאפליקציה או לאתר ההכרויות. תוכלו בלחיצת כפתור לפתוח איתם בשיחת צ'אט כך שההתקשרות מהירה יותר ונוחה יותר ולהכיר במהירות.


פלטפורמות מרובות
תוכלו ליצור קשר עם אנשים המשתמשים באתר ההיכרויות או באפליקציית ההיכרויות. כמו כן, תוכלו בעצמכם להתחבר, לדבר ולהכיר גברים ונשים דרך האתר או דרך אפלקציית ההכרויות - בדרך הנוחה לכם בזמן שנוח לכם.


חיפוש מתקדם
על מנת שתוכלו למצוא בדיוק את מה שמתאים לכם להכיר בקלות ובמהירות ובלי לבזבז זמן יקר, באפליקציית ההכרויות lovely תוכלו לחפש את הפרטנר המתאים לכם על ידי חיפוש מתקדם עם פילוחים שונים. הגדרות החיפוש שלכם נשמרות כך שבפעם הבאה תוכלו לראות תוצאות של האנשים המתאימים לכם ביותר.


התראה מיידית
תוכלו לקבל למכשיר שלכם התראה ברגע שתתקבל הודעה חדשה בכרטיסכם באפליקציית ההיכרויות לאב-לי כך שתוכלו להגיב במהירות, דבר שישפר את סיכויי ההצלחה שלכם להכיר ולמצוא אהבה.


הרשמה חינם
ההרשמה לאפליקציית לאבלי הינה קלה, ידידותית ו-100% חינם. אז למה אתם מחכים? הורידו כעת והתחילו להכיר בקלות ובמהירות.
Updated on
Dec 20, 2020

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info and Photos and videos
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

תיקוני באגים ושיפור ביצועים ועדכונים