Haydi Öğrenelim Okul Öncesi Türkçe Eğitici Oyunlar

Contains Ads

★★Çocukların Okul Öncesi Eğitimleri için 10 Eğlenceli Oyun★★

Uygulama; çocukların okul öncesi (anaokulu) eğitimlerine katkı yaparak renkleri, sayıları, harfleri (alfabe), şekilleri, hayvanları, meyveleri, sebzeleri ve taşıtları zevkle öğrenebilmeleri için Türkçe tasarlanmıştır.

Bir uygulama ile okul öncesi çocuklar için 10 temel kategoride Türkçe eğitici ve eğlendirici oyunlar!

Tüm kategorilerdeki nesneler, çocukların kendilerine yakın hissedebilmeleri için 5 yaşındaki oğlum tarafından seslendirilmiştir. Böylece çocukların renkler, sayılar, alfabe (harfler), şekiller, hayvanlar, meyveler, sebzeler ve araçların her harfinin Türkçe nasıl söyleneceğini öğrenmelerine yardımcı olacaktır.

Çocukların ezberlemekten ziyade gerçekten öğrenebilmelerini sağlamak amacıyla tüm kategorilere objeleri rastgele karıştır özelliği konmuştur.

İnternet bağlantısı gerektirmez!

Çocukların eğitimi için güzel, sevimli ve renkli tasarımlar ve resimler kullanılmıştır.

Okul öncesi çocukların eğitimi için sayılar; çocukların sayıları öğrenmelerine ve Türkçe sayı saymalarına yardımcı olacaktır; 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9

Okul öncesi çocukların eğitimi için renkler; çocukların 12 temel rengin Türkçe okunuşlarını öğrenmelerine yardımcı olacaktır; kırmızı, mavi, pembe, turuncu, sarı, mor, yeşil, gri, siyah, beyaz, kahverengi ve lacivert.

Okul öncesi çocukların eğitimi için şekiller; çocukların 8 temel şeklin Türkçe okunuşlarını öğrenmelerine yardımcı olacaktır; üçgen, daire, kare, dikdörtgen, yıldız, kalp, ay ve artı.

Okul öncesi çocukların eğitimi için hayvanlar; çocukların 15 popüler hayvanın öğrenmelerine yardımcı olacaktır; aslan, fil, koyun, penguen, köpek, kuş, arı, zürafa, tavşan, tavuk, kedi, maymun, inek, at ve yunus.
  
Okul öncesi çocukların eğitimi için meyveler; çocukların 12 popüler meyvenin Türkçe okunuşlarını öğrenmelerine yardımcı olacaktır; elma, üzüm, ananas, portakal, muz, çilek, limon, kiraz, kivi, karpuz, şeftali ve armut.
 
Okul öncesi çocukların eğitimi için sebzeler; çocukların 12 popüler sebzenin Türkçe okunuşlarını öğrenmelerine yardımcı olacaktır; domates, patlıcan, soğan, havuç, mantar, marul, mısır, kabak, patates, sarımsak, salatalık ve biber.

Okul öncesi çocukların eğitimi için harfler; Türkçe alfabe kullanılmıştır. Büyük harfler ve küçük harfler ayrı ayrı gösterilmiş ve bu harflerle başlayan örnek birer nesne seslendirilmiştir. Böylece çocukların okumayı ve yazmayı daha kolay ve hızlı öğrenebilmeleri hedeflenmiştir.

Okul öncesi çocukların eğitimi için araçlar; çocukların 15 popüler taşıtı tanımasına yardımcı olacaktır; araba, bisiklet, ambulans, uçak, kamyon, gemi, itfaiye, motosiklet, tren, polis arabası, helikopter, otobüs, roket, minibüs ve denizaltı.

Hayvanlar ve taşıtlar ve nesnelerin Türkçe okunuşlarıyla beraber kendi sesleri de eklenmiştir (kedi sesi veya uçak sesi gibi).

1 yaşında, 2 yaşında, 3 yaşında, 4 yaşında, 5 yaşında, 6 yaşında ve 7 yaşında çocuklar için uygundur.

İlkokula hazırlık şimdi çok kolay!

======================================
Bebekler ve Çocuklar için Okul Öncesi 8 Eğitim
Kategorisi:
======================================

★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Sayılar.
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Renkler.
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Şekiller.
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocuklar için Hayvanlar.
★ Anaokulu ve kreş - çocukları için Alfabe Harfleri.
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Meyveler
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Sebzeler.
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Araçlar.
★ Çocuğunuzun renk, sayı, alfabe, şekil, hayvan, meyve, sebze ve araçların her harfini nasıl yazacağını öğrenmesine yardımcı olacak Türkçe sesler kullanılmıştır.
★ Okul öncesi için eğitici ve eğlendirici oyunlar.
★ Tüm içerik %100 ücretsiz ve Türkçe.

Bu eğitici uygulama ile artık öğrenmek çok kolay.

Şimdi ücretsiz indir ve ücretsiz oyna!
Read more
Collapse
4.0
514 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Meslekler kategorisi eklendi.
Hayvanlar kategorisine yeni hayvanlar eklendi.
Renkler, sayılar, şekiller, hayvanlar ve araçlar kategorilerine yeni resimler eklendi.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 27, 2021
Size
16M
Installs
100,000+
Current Version
5.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
SAS Tech
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.