Haydi Öğrenelim Okul Öncesi Türkçe Eğitici Oyunlar

Contains ads
4.8
552 reviews
500K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

★★Çocukların Okul Öncesi Eğitimleri için 10 Eğlenceli Oyun★★

Uygulama; çocukların okul öncesi (anaokulu) eğitimlerine katkı yaparak renkleri, sayıları, harfleri (alfabe), şekilleri, hayvanları, meyveleri, sebzeleri ve taşıtları zevkle öğrenebilmeleri için Türkçe tasarlanmıştır.

Bir uygulama ile okul öncesi çocuklar için 10 temel kategoride Türkçe eğitici ve eğlendirici oyunlar!

Tüm kategorilerdeki nesneler, çocukların kendilerine yakın hissedebilmeleri için 5 yaşındaki oğlum tarafından seslendirilmiştir. Böylece çocukların renkler, sayılar, alfabe (harfler), şekiller, hayvanlar, meyveler, sebzeler ve araçların her harfinin Türkçe nasıl söyleneceğini öğrenmelerine yardımcı olacaktır.

Çocukların ezberlemekten ziyade gerçekten öğrenebilmelerini sağlamak amacıyla tüm kategorilere objeleri rastgele karıştır özelliği konmuştur.

İnternet bağlantısı gerektirmez!

Çocukların eğitimi için güzel, sevimli ve renkli tasarımlar ve resimler kullanılmıştır.

Okul öncesi çocukların eğitimi için sayılar; çocukların sayıları öğrenmelerine ve Türkçe sayı saymalarına yardımcı olacaktır; 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9

Okul öncesi çocukların eğitimi için renkler; çocukların 12 temel rengin Türkçe okunuşlarını öğrenmelerine yardımcı olacaktır; kırmızı, mavi, pembe, turuncu, sarı, mor, yeşil, gri, siyah, beyaz, kahverengi ve lacivert.

Okul öncesi çocukların eğitimi için şekiller; çocukların 8 temel şeklin Türkçe okunuşlarını öğrenmelerine yardımcı olacaktır; üçgen, daire, kare, dikdörtgen, yıldız, kalp, ay ve artı.

Okul öncesi çocukların eğitimi için hayvanlar; çocukların 15 popüler hayvanın öğrenmelerine yardımcı olacaktır; aslan, fil, koyun, penguen, köpek, kuş, arı, zürafa, tavşan, tavuk, kedi, maymun, inek, at ve yunus.
  
Okul öncesi çocukların eğitimi için meyveler; çocukların 12 popüler meyvenin Türkçe okunuşlarını öğrenmelerine yardımcı olacaktır; elma, üzüm, ananas, portakal, muz, çilek, limon, kiraz, kivi, karpuz, şeftali ve armut.
 
Okul öncesi çocukların eğitimi için sebzeler; çocukların 12 popüler sebzenin Türkçe okunuşlarını öğrenmelerine yardımcı olacaktır; domates, patlıcan, soğan, havuç, mantar, marul, mısır, kabak, patates, sarımsak, salatalık ve biber.

Okul öncesi çocukların eğitimi için harfler; Türkçe alfabe kullanılmıştır. Büyük harfler ve küçük harfler ayrı ayrı gösterilmiş ve bu harflerle başlayan örnek birer nesne seslendirilmiştir. Böylece çocukların okumayı ve yazmayı daha kolay ve hızlı öğrenebilmeleri hedeflenmiştir.

Okul öncesi çocukların eğitimi için araçlar; çocukların 15 popüler taşıtı tanımasına yardımcı olacaktır; araba, bisiklet, ambulans, uçak, kamyon, gemi, itfaiye, motosiklet, tren, polis arabası, helikopter, otobüs, roket, minibüs ve denizaltı.

Hayvanlar ve taşıtlar ve nesnelerin Türkçe okunuşlarıyla beraber kendi sesleri de eklenmiştir (kedi sesi veya uçak sesi gibi).

1 yaşında, 2 yaşında, 3 yaşında, 4 yaşında, 5 yaşında, 6 yaşında ve 7 yaşında çocuklar için uygundur.

İlkokula hazırlık şimdi çok kolay!

======================================
Bebekler ve Çocuklar için Okul Öncesi 8 Eğitim
Kategorisi:
======================================

★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Sayılar.
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Renkler.
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Şekiller.
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocuklar için Hayvanlar.
★ Anaokulu ve kreş - çocukları için Alfabe Harfleri.
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Meyveler
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Sebzeler.
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Araçlar.
★ Çocuğunuzun renk, sayı, alfabe, şekil, hayvan, meyve, sebze ve araçların her harfini nasıl yazacağını öğrenmesine yardımcı olacak Türkçe sesler kullanılmıştır.
★ Okul öncesi için eğitici ve eğlendirici oyunlar.
★ Tüm içerik %100 ücretsiz ve Türkçe.

Bu eğitici uygulama ile artık öğrenmek çok kolay.

Şimdi ücretsiz indir ve ücretsiz oyna!
Updated on
Feb 20, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection
4.8
552 reviews
A Google user
September 7, 2019
I think it is one of the most educational app for preschooler kids. Because children can learn basic colors, numbers, shapes, letters, animals and food only with this app. Moreover all categories are free there is no limitation or purchase in app. Thanks for your effort, I really liked it.👍👏👏✌️
7 people found this review helpful
Did you find this helpful?
A Google user
March 23, 2020
Great app! Thanks! The only problem - toooo many commercial! Is there any way to tern the commercial off so my kid can use the app without distractions?
9 people found this review helpful
Did you find this helpful?
A Google user
February 11, 2019
I have downloaded many apps for my son and finally found this one hoping out would catch his attention well this is the one he absolutely loves and plays. Thanks guys perfect job.
6 people found this review helpful
Did you find this helpful?

What's new

Hata çözme.