Öğrenci Kozu - YKS

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Öğrenci Kozu, YKS için kullanmanız gereken bir çok uygulamanın birleşimi denebilir.

Öğrenci Kozu ile Soru Takibi, YKS konu takibi, sınav geri sayımı, motivasyon sözü, deneme sınavı analizi, puan hesaplama, planlama yapma, yapılacak listesi, rehberlik ve hedef tablosu gibi özellikler var.

İNDİRİNCE PİŞMAN OLMAYACAĞINIZ BİR UYGULAMA

Öğrenci Kozu uygulamasını ile TYT ve AYT’ye hazırlanan tüm öğrencilere yardımcı olmak için hazırladık. Uygulama sayesinde YKS’de yüksek başarı elde edebileceksiniz. Uygulamamız sizin planlı ve düzenli olmanızı sağlayacak.


BAŞARINIZA BAŞARI KATACAK ÖĞRENCİ KOZU’NUN ÖZELLİKLERİ

• SORU TAKİBİ: Derslere göre günlük çözdüğünü soru sayılarını girebilirsin. Uygulama size bu hafta kaç soru çözdüğünüzün istatistiğini yapacak. Geçmiş günlerde de kaç soru çözdüğünüzü çalışma takviminden görebilirsiniz.

• KONU TAKİBİ: MEB müfredatına uygun güncel 2020 YKS Konuları uygulamada var. Bitirdiğiniz konuları işaretleyerek konuların ne kadarı bittiğini görebilirsiniz. En güncel TYT konuları ve AYT Konuları uygulamamızda!

Konuların tamamına ulaşmak için web sitemizi ziyaret edin:
https://ogrencikozu.com/2020-yks-konulari-2020-tyt-konulari-osym-ayt-konulari/

• SÜRE TAKİBİ: Günlük çalıştığınız süreyi uygulamaya girebilirsiniz. Ayrıca kronometre özelliği sayesinde ne kadar çalıştığınızı direk uygulama ile takip edebilirsiniz. Uygulama günlük, haftalık ne kadar çalıştığını analiz edecek. Planlı bir şekilde YKS'ye çalışmanız için uygulamayı yaptık. Bu tür özellikler sizi YKS ye hazırlanırken motive de edecek.

• YKS PUAN HESAPLAMA: TYT ve AYT puan hesaplamasını da uygulamadan yapabilirsiniz. Ayrıca deneme sonuçlarınızı da uygulamaya kaydedebilirsiniz.

Uygulamaya kaydettiğiniz AYT veya TYT denemelerinizi daha sonra da görebilirsiniz. Bu sayede ne kadar gelişim gösterdiğinizi göreceksiniz. TYT ve AYT hazırlık Öğrenci Kozu Mobil Uygulaması ile çok kolay olacak.


• YAPILACAKLAR: Uygulama ile yapılacak listesi oluşturabilir. Hatta yapılacaklar listesini sınıflandırabilirsiniz de. Kendinizce gruplama yapabileceksin.

Örneğin TYT için ayrı bir bölüm oluşturabilirsin. O bölüme TYT ile ilgili yapılacaklar girersin. Daha sonra AYT ile ilgili bölüm oluşturursun. O bölüme de AYT ile ilgili görevlerini yazarsın.


• REHBERLİK: Bu bölüm YKS Hazırlık için rehberlik yazıları içerir. Haftalık rehberlik yazıları eklenir buraya.


• ETKİNLİKLER: Günlük veya ileri tarihte yapacaklarınızı uyguma ile planlayabilirsin. Üniversite sınavına hazırlık için kullanacağınız özelleştirilmiş takvim diyebiliriz.


• ÖNİZLEME: Bu bölüm uygulamanın giriş bölümüdür. Tüm çalışmalarınız burada özet olarak gözükür. Ayrıca burada YDT, AYT, TYT Geri Sayım da var. Sınava kaç gün var görebilirsiniz. Ek olarak size her gün bir motivasyon sözü de bizden!Uygulama üzerinden ara ara farklı etkinlikler yapılacağı için sürekli aktif kullanmanızı tavsiye ederim. Çoook güzel şeyler yapacağız!

Bitmedi! Sürpriz özellikler bir sonraki sürümde.
Fikirlerinizi, önerilerinizi bize web sitemizden veya sosyal medyadan yazabilirsiniz. Öğrenci Kozu ile başarılı bir sınav geçirmek dileğiyle!

Öğrenci Kozu – Öğrencilerin Eğitimdeki Kozu
Student Trump can be called a combination of many applications that you should use for LDS.

There are features such as Question Tracking with Student Trump, YKS subject tracking, exam countdown, motivation promise, essay exam analysis, score calculation, planning, to-do list, guidance and goal table.

AN APPLICATION YOU WILL NOT REMAN

We have prepared Student Kozu application to help all students preparing for TYT and AYT. Thanks to the application you will be able to achieve high success in YKS. Our application will allow you to be planned and organized.


CHARACTERISTICS OF THE STUDENT'S TRIP THAT WILL SUCCESS YOUR SUCCESS

• QUESTION TRACKING: You can enter the number of questions solved daily according to the lessons. The application will give you statistics of how many questions you have solved this week. You can see how many questions you have solved in the past days from the work calendar.

• TOPIC FOLLOW-UP: Current 2020 YKS issues in accordance with the MoNE curriculum are in practice. By checking the topics you have finished, you can see how much of the topics have ended. The most up-to-date TYT topics and AYT Threads in our application!

Visit our website for complete topics:
https://ogrencikozu.com/2020-yks-konulari-2020-tyt-konulari-osym-ayt-konulari/

• TIME MONITORING: You can enter the daily working time in the application. Also how you worked with the stopwatch feature can be followed by direct application. The application will analyze how much it works daily, weekly. We have made the application for you to work in a planned manner. Such features will also motivate you as you prepare for YKS.

• YKS POIN CALCULATION: You can calculate TYT and AYT points from the application. You can also save your experiment results to the app.

You can also see your AYT or TYT experiments saved in the app later. In this way, you will see how much progress you have made. TYT and preparing students AYT Kozu will be very easy with Mobile App.


• TODO: You can create to-do list with the application. You can even classify your to-do list. You'il be able to group yourself.

For example, you can create a separate partition for TYT. You can enter TYT-related things in that section. Then create a section about AYT. In that section, you write your AYT-related tasks.


• GUIDANCE: This section contains guidance articles for YKS Preparation. Weekly guidance articles are added here.


• ACTIVITIES: you can plan with what you will do on a daily or advanced suitable for my date. A customized calendar that you will use to prepare for your university exam.


• PREVIEW: This section is the introduction of the application. All your work appears here in summary. There are also YDT, AYT, TYT Countdown. You can see how many days you have to take the exam. In addition, we promise you a motivation every day from us!I would recommend you to use it actively since there will be different activities from time to time through the application. We're going to do nice things!

It's not over! Surprise features in the next release.
You can write us your ideas and suggestions from our website or social media. Wishing to pass a successful exam with Student Kozu!

Student Trump - Students' Trump in Education
Read more
Collapse
4.6
282 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

ÖSYM'nin belirlediği sınav tarihine göre YKS Sayaç güncellendi.
Takvimle ilgili hatalar giderildi.
Reklam düzenlemeleri yapıldı.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 7, 2019
Size
4.4M
Installs
10,000+
Current Version
1.3
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Öğrenci Kozu
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.